Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Zaufane opinie Ceneo i Opineo
- Gwarantowany zwrot pieniędzy
- 14 dni na zwrot towaru
- Szyfrowane dane i transakcje
- Ubezpieczone przesyłki
Waluty
EUROSTER 6060 - PROGRAMOWALNY PRZEWODOWY REGULATOR DO KOTŁÓW C.O.
Potwierdź dostępność przed zakupem
Opis
Euroster 6060
To uniwersalny, programowany regulator temperatury z dużym, podświetlanym ekranem współpracujący z gazowymi kotłami c.o. oraz innymi urządzeniami grzewczymi. Wyposażony został w wysokiej klasy wyświetlacz LCD z regulowanym kontrastem i przejrzystym menu oraz łatwą nawigacją. Euroster 6060 posiada trzy predefiniowane nastawy temperatury: "komfortowa", "ekonomiczna", "obniżona", a także szereg użytecznych funkcji, np.: chwilowa nastawa temperatury, funkcja blokady klawiatury, temperatura stała, tryb wakacyjny, czy sygnalizacja rozładowanych baterii.
Zalety
- Trzy poziomy temperatury: komfortowa, ekonomiczna, obniżona (poza domem),
- Duży, czytelny, podświetlany wyświetlacz LCD,
- Programowanie zakresów z dokładnością do 0,5 godziny,
- Szereg użytecznych funkcji:
- Chwilowa nastawa temperatury,
- Funkcja blokady klawiatury,
- Temperatura stała,
- Tryb wakacyjny,
- Sygnalizacja rozładowanych baterii,
- Odczyt temperatury z dokładnością do 0,1°C,
- Możliwość wyłączenia regulatora po sezonie grzewczym z załączoną temperaturą przeciwzamrożeniową,
- Korekta wskazań temperatury,
- Regulacja kontrastu wyświetlacza,
- Zegar 24-godzinny,
- Wejście do podłączenia kontaktu okiennego (funkcja wietrzenia) z możliwością wyboru stanu aktywnego (NC/NO),
Specyfikacja techniczna
| Urządzenie sterowane | systemy grzewcze |
| Napięcie zasilania | 3 V - 2 baterie alkaliczne AA |
| Maksymalne obciążenie | 10 (3,5) A 250 V 50Hz |
| Wyjście regulatora | przekaźnikowe, beznapięciowe, SPDT |
| Zakres pomiaru temperatury | od 0°C do +50°C |
| Zakres regulacji temperatury | od 0°C do +35°C |
| Dokładność regulacji temperatury | 0,2°C |
| Dokładność wskazań temperatury | 0,1°C |
| Zakres histerezy | 0,2/0,4/0,5/0,6/0,8/1,0°C, nastawa domyślna 0,5°C |
| Sygnalizacja wizualna | podświetlany wyświetlacz LCD |
| Temperatura pracy | od +5°C do +45°C |
| Temperatura przechowywania | od 10°C do + 60°C |
| Stopień ochrony | IP 20 |
| Kolor | biały |
| Sposób montażu | naścienny, kołki rozporowe |
| Masa regulatora bez baterii | 195 g |
| Normy, aprobaty, certyfikaty | zgodność z dyrektywami EMC, LVD, RoHS |
| Klasa regulatora temperatury | I |
| Udział w efektywności energetycznej | 1% |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary: szer./wys./gł. (mm) | 120/112/27 |
| Wyposażenie | regulator temperatury Euroster 6060, kołki rozporowe, baterie, instrukcja obsługi z gwarancją |
Wymiary i schemat

Dane techniczne
| Wyświetlacz LCD | tak |
| Tryb urlopowy | tak |
| Zasilanie (V) | 3 V - 2 baterie alkaliczne AA |
| Zakres regulacji temperatury (°C) | od 0°C do +35°C |
| Dokładność ustawienia temperatury (°C) | 0,2°C |
| Wymiary (mm) | 120/112/27 |
| Kod producenta | E6060 |
| Producent | Euroster |












