Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Zaufane opinie Ceneo i Opineo
- Gwarantowany zwrot pieniędzy
- 14 dni na zwrot towaru
- Szyfrowane dane i transakcje
- Ubezpieczone przesyłki
Waluty
EUROSTER 506 - UNIWERSALNY PRZEWODOWY REGULATOR TEMPERATURY
Potwierdź dostępność przed zakupem
Opis
Euroster 506
Sterowanie ogrzewaniem podłogowym
Regulator temperatury do sterowania systemami ogrzewania podłogowego elektrycznego, wodnego oraz do ogrzewania gazowego i olejowego. Steruje źródłem ciepła na podstawie wskazań 2 czujników temperatury.
Euroster 506 to regulator przeznaczony do sterowania systemami ogrzewania podłogowego: elektrycznego (przekaźnik 16A), wodnego oraz do ogrzewania gazowego i olejowego. Może również współpracować z urządzeniami klimatyzacyjnymi. Regulator posiada 3 tryby pracy i możliwość zapamiętania dwóch temperatur: komfortowej i ekonomicznej, które można przełączać manualnie. Euroster 506 przeznaczony jest do montażu podtynkowego, w dostępnych w sprzedaży puszkach elektrycznych o średnicy 60 mm.
Zalety
- Sterowanie systemami ogrzewania podłogowego: elektrycznego (przekaźnik 16A), wodnego oraz do ogrzewania gazowego i olejowego,
- Możliwa współpraca z urządzeniami klimatyzacyjnymi,
- W zależności od sterowanego urządzenia regulator, może pracować w jednym z trzech trybów pracy:
- Tryb pokojowy – kontrola temperatury przy pomocy czujnika temperatury pomieszczenia, regulacja temperatury pomieszczenia przy chłodzeniu lub ogrzewaniu,
- Tryb podłogowy (ogrzewanie podłogowe) - kontrola temperatury przy pomocy czujnika podłogowego,
- Tryb pokojowy z ograniczeniem temperatury podłogi (ogrzewanie podłogowe) – kontrola temperatury przy pomocy czujnika temperatury pomieszczenia i czujnika podłogowego z priorytetem czujnika temperatury pomieszczenia,
- Możliwość manualnej nastawy 2 poziomów temperatury (komfortowej i ekonomicznej),
- Funkcja wyłączenia regulatora po sezonie,
- Wykonanie podtynkowe – montaż w puszkach elektrycznych o średnicy 60 mm.
Specyfikacja techniczna
| Urządzenie sterowane | systemy grzewcze / klimatyzacyjne |
| Napięcie zasilania | 230 V 50 Hz |
| Maksymalne obciążenie | 16 (3) A 230 V 50 Hz |
| Maksymalny pobór mocy | 0,8 W |
| Wyjście regulatora | przekaźnikowe, beznapięciowe, SPDT |
| Zakres pomiaru temperatury | od -10°C do +50°C |
| Zakres regulacji temperatury – tryb pomieszczenia | od +5°C do +35°C |
| Zakres regulacji temperatury – tryb podłogi | od +5°C do +45°C |
| Dokładność regulacji temperatury | 0,5°C |
| Dokładność wskazań temperatury | 0,1°C |
| Zakres histerezy – tryb pomieszczenia | 0,2°C / 0,4°C / 0,6°C / 0,8°C / 1°C |
| Zakres histerezy – tryb podłogi | 0,6°C / 1°C / 2°C / 3°C |
| Sygnalizacja wizualna | podświetlany wyświetlacz LCD, dioda LED |
| Temperatura pracy | od +5°C do +45°C |
| Temperatura przechowywania | od 0°C do + 65°C |
| Stopień ochrony | IP 20, II klasa ochronności |
| Kolor | biały |
| Sposób montażu | puszka podtynkowa fi 60 mm |
| Masa regulatora bez baterii | 115 g |
| Normy, aprobaty, certyfikaty | zgodność z dyrektywami EMC i LVD |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary: szer./wys./gł. (mm) | 87/87/51,5 |
| Wyposażenie | regulator Euroster 506, instrukcja, 2,5 m czujnik temperatury podłogi |
Wymiary i schemat

Dane techniczne
| Wyświetlacz LCD | tak |
| Zasilanie (V) | 230 V 50 Hz |
| Zakres regulacji temperatury (°C) | od +5°C do +35°C / od +5°C do +45°C w trybie podłogi |
| Dokładność ustawienia temperatury (°C) | 0,5°C |
| Wymiary (mm) | 87/87/51,5 |
| Kod producenta | E506 |
| Producent | Euroster |












