Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Zaufane opinie Ceneo i Opineo
- Gwarantowany zwrot pieniędzy
- 14 dni na zwrot towaru
- Szyfrowane dane i transakcje
- Ubezpieczone przesyłki
Waluty
EUROSTER 4040TXC6 - BEZPRZEWODOWY, TYGODNIOWY, PROGRAMOWANY REGULATOR TEMPERATURY WSPÓŁPRACUJĄCY Z LISTWĄ EUROSTER C6RX BIAŁY
Potwierdź dostępność przed zakupem
Opis
Euroster 4040TXC6
Bezprzewodowy, tygodniowy programowany regulator temperatury współpracujący z listwą Euroster C6RX.
Zalety
- Prosty w obsłudze regulator temperatury umożliwiający łatwe sterownie temperaturą w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych,
- Dwukierunkowa komunikacja zapewnia wysoką niezawodność działania i odporność na zakłócenia,
- Czytelny, podświetlany wyświetlacz e-ink,
- Dwa poziomy temperatury: komfortowa i obniżona,
- Programowanie zakresów z dokładnością do 0,5 godziny,
- Jednoczesne wyświetlanie na ekranie temperatur: aktualnej i zadanej,
- Blokada regulatora dowolnym 4 cyfrowym kodem,
- Szereg użytecznych funkcji: chwilowa nastawa temperatury, temperatura stała, tryb wakacyjny, sygnalizacja rozładowanych baterii,
- Odczyt temperatury z dokładnością do 0,1°C,
- Możliwość wyłączenia regulatora po sezonie grzewczym z załączoną temperaturą przeciwzamrożeniową,
- Korekta wskazań temperatury,
- Wykonanie natynkowe.
Specyfikacja techniczna
| Urządzenie sterowane | listwa sterująca Euroster C6RX |
| Napięcie zasilania | 3 V – 2 baterie AAA alkaliczne |
| Zakres pomiaru temperatury | od 0°C do +100°C |
| Zakres regulacji temperatury | od +5°C do +35°C |
| Dokładność regulacji temperatury | 0,1°C |
| Dokładność wskazań temperatury | 0,1°C |
| Zakres histerezy | od 0,2°C do 10°C ze skokiem 0,1°C lub tryb PWM |
| Temperatura pracy | od +5°C do +45°C |
| Temperatura przechowywania | od -10°C do + 50°C |
| Stopień ochrony | IP 20 |
| Kolor | biały/szary |
| Sposób montażu | naścienny/podstawka |
| Waga regulatora bez baterii | 115 g |
| Częstotliwość pracy | 868 Mhz |
| Maksymalna moc nadawania | <25 mW |
| Normy, aprobaty, certyfikaty | zgodność z dyrektywami RED, RoHS |
| Klasa regulatora temperatury | IV (tryb PWM) |
| Udział w efektywności energetycznej | 2% (tryb PWM) |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary (szer./wys./gł) mm | 102/97/26 |
| Wyposażenie | regulator temperatury Euroster 4040TXC6, 2 podstawki regulatora (naścienne i stojące), baterie, instrukcja obsługi z gwarancją |
Wymiary i schemat

Dane techniczne
| Typ | On/Off |
| Rodzaj | elektroniczny |
| Komunikacja bezprzewodowa | tak |
| Zasilanie (V) | 3 V |
| Zakres regulacji temperatury (°C) | od +5°C do +35°C |
| Dokładność ustawienia temperatury (°C) | 0,1°C |
| Wymiary (mm) | 102/97/26 |
| Kod producenta | E4040TXC6 |
| Producent | Euroster |












