Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Zaufane opinie Ceneo i Opineo
- Gwarantowany zwrot pieniędzy
- 14 dni na zwrot towaru
- Szyfrowane dane i transakcje
- Ubezpieczone przesyłki
Waluty
EUROSTER 4040B - PRZEWODOWY, CZARNY REGULATOR TEMPERATURY Z WYŚWIETLACZEM E-PAPIER
Potwierdź dostępność przed zakupem
Opis
Euroster 4040 steruje pracą urządzeń dając możliwość ustawienia temperatury w pomieszczeniu, dostosowując pracę kotła do trybu życia i preferencji mieszkańców. Umożliwia wygodne sterowanie ogrzewaniem z jednego miejsca w domu, oferując szeroki zakres funkcjonalności dla optymalnego komfortu oraz jednoczesnej oszczędności energii. Jeżeli znasz problem przegrzanych pomieszczeń, w których przebywają dzieci, czy osoby starsze lub niepotrzebnie ogrzewanych podczas nieobecności, to zastosowanie regulatora Euroster 4040 będzie znakomitym rozwiązaniem. Euroster 4040 posiada wiele innowacyjnych rozwiązań, które wyznaczają standardy technologiczne w tego typu urządzeniach.
- Czytelny, podświetlany wyświetlacz e-paper
- Dwa poziomy temperatury: komfortowa i obniżona
- Możliwość pracy w jednym z trzech trybów:
- regulacji temperatury pomieszczenia
- regulacji temperatury podłogi
- regulacji temperatury pomieszczenia z ograniczeniem temperatury podłogi
- Programowanie zakresów z dokładnością do 0,5 godziny
- Jednoczesne wyświetlanie na ekranie temperatur: aktualnej i zadanej
- Blokada regulatora dowolnym 4 cyfrowym kodem
- Szereg użytecznych funkcji: chwilowa nastawa temperatury, funkcja blokady klawiatury, temperatura stała, tryb wakacyjny, sygnalizacja rozładowanych
- baterii
- Odczyt temperatury z dokładnością do 0,1°C
- Możliwość wyłączenia regulatora po sezonie grzewczym z załączoną temperaturą przeciwzamrożeniową
- Korekta wskazań temperatury
- Wykonanie natynkowe
| Urządzenie sterowane | systemy grzewcze/klimatyzacyjne |
| Napięcie zasilania | 3 V – 2 baterie AAA alkaliczne |
| Maksymalne obciążenie | 5 A 250 V 50 Hz |
| Wyjście regulatora | przekaźnikowe, beznapięciowe, SPDT |
| Zakres pomiaru temperatury | od 0°C do +100°C |
| Zakres regulacji temperatury | od +5°C do +35°C, od +5°C do +85°C w trybie pomiaru tempertatury podłogi |
| Dokładność regulacji temperatury | 0,1°C |
| Dokładność wskazań temperatury | 0,1°C |
| Zakres histerezy | od 0,2°C do 10°C ze skokiem 0,1°C lub tryb PWM |
| Temperatura pracy | od +5°C do +45°C |
| Temperatura przechowywania | od -10°C do + 50°C |
| Stopień ochrony | IP 20 |
| Kolor | biały/szary |
| Sposób montażu | naścienny, kołki rozporowe |
| Masa regulatora bez baterii | 120 g |
| Normy, aprobaty, certyfikaty | zgodność z dyrektywami EMC, LVD, RoHS |
| Klasa regulatora temperatury | IV (tryb PWM) |
| Udział w efektywności energetycznej | 2% (tryb PWM) |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary: szer./wys./gł. (mm) | 102/97/26 |
| Wyposażenie | regulator temperatury Euroster 4040, kołki rozporowe, baterie, instrukcja obsługi z gwarancją |
Wymiary i schematy

Dane techniczne
| Funkcja grzania | tak |
| Funkcja chłodzenia | tak |
| Tryb urlopowy | tak |
| Zasilanie (V) | 3 V – 2 baterie AAA alkaliczne |
| Zakres regulacji temperatury (°C) | od +5°C do +45°C |
| Dokładność ustawienia temperatury (°C) | 0,1°C |
| Wymiary (mm) | 102/97/26 |
| Kod producenta | E4040B |
| Producent | Euroster |












