Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Zaufane opinie Ceneo i Opineo
- Gwarantowany zwrot pieniędzy
- 14 dni na zwrot towaru
- Szyfrowane dane i transakcje
- Ubezpieczone przesyłki
Waluty
EUROSTER 4020TXC6 - BEZPRZEWODOWY, DOBOWY REGULATOR TEMPERATURY WSPÓŁPRACUJĄCY Z LISTWĄ EUROSTER C6RX BIAŁY
Potwierdź dostępność przed zakupem
Opis
Euroster 4020TXC6
Bezprzewodowy, dobowy regulator temperatury współpracujący z listwą Euroster C6RX.
Zalety
- Prosty w obsłudze regulator temperatury umożliwiający łatwe sterownie temperaturą w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych,
- Dwukierunkowa komunikacja zapewnia wysoką niezawodność działania i odporność na zakłócenia,
- Funkcja czasowego obniżenia temperatury zadanej,
- Czytelny, podświetlany wyświetlacz LCD,
- Blokada regulatora dowolnym 3 cyfrowym kodem,
- Możliwość pracy w jednym z trzech trybów pracy:
- Tryb regulacji temperatury pomieszczenia
- Tryb regulacji temperatury podłogi
- Tryb regulacji temperatury z ograniczeniem temperatury podłogi
- Jednoczesne wyświetlanie na ekranie temperatury aktualnej i zadanej,
- Możliwość wyłączenia regulatora po sezonie grzewczym,
- Sygnalizacja rozładowanych baterii, korekta wskazań temperatury, wykonanie natynkowe.
Specyfikacja techniczna
| Urządzenie sterowane | listwa sterująca Euroster C6RX |
| Napięcie zasilania | 3 V – 2 baterie AAA alkaliczne |
| Zakres pomiaru temperatury | od 0°C do +99°C |
| Zakres regulacji temperatury | od +5°C do +35°C |
| Dokładność regulacji temperatury | 0,1°C |
| Dokładność wskazań temperatury | 0,1°C |
| Zakres histerezy | od 0,2°C do 10°C ze skokiem 0,1°C lub tryb PWM |
| Sygnalizacja wizualna | podświetlany wyświetlacz LCD |
| Temperatura pracy | od +5°C do +45°C |
| Temperatura przechowywania | od 0°C do +50°C |
| Stopień ochrony | IP 20 |
| Kolor | biały/szary |
| Sposób montażu regulatora | naścienny/podstawka |
| Waga regulatora bez baterii | 120 g |
| Wymiary regulatora: szer./wys./gł. (mm) | 102/97/26 |
| Częstotliwość pracy | 868 Mhz |
| Maksymalna moc nadawania | <25 mW |
| Klasa regulatora temperatury | IV |
| Udział w efektywności energetycznej | 2% (tryb PWM) |
| Normy, aprobaty, certyfikaty | zgodność z dyrektywami RED, RoHS |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wyposażenie | regulator temperatury Euroster 4020TXC6, 2 podstawki regulatora (naścienne i stojące), baterie, instrukcja obsługi z gwarancją |
Wymiary i schemat

Dane techniczne
| Typ | On/Off |
| Rodzaj | elektroniczny |
| Wyświetlacz LCD | tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | tak |
| Zasilanie (V) | 3 V |
| Zakres regulacji temperatury (°C) | od +5°C do +35°C |
| Dokładność ustawienia temperatury (°C) | 0,1°C |
| Wymiary (mm) | 102/97/26 |
| Kod producenta | E4020TXC6 |
| Producent | Euroster |












