Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Zaufane opinie Ceneo i Opineo
- Gwarantowany zwrot pieniędzy
- 14 dni na zwrot towaru
- Szyfrowane dane i transakcje
- Ubezpieczone przesyłki
Waluty
EUROSTER 4010B - PRZEWODOWY WIELOFUNKCYJNY REGULATOR TEMPERATURY CZARNY
Potwierdź dostępność przed zakupem
Opis
Euroster 4010
To prosty w obsłudze regulator temperatury przeznaczony do regulacji temperatury w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych. Stosowany jest do regulacji pracy kotła c.o. i innych elementów instalacji grzewczej.
Wielofunkcyjny regulator temperatury Euroster 4010 to podstawowa wersja regulatora serii 40. Główną zaletą regulatora temperatury Euroster 4010 jest doskonałe wykonanie oraz dopracowana konstrukcja i oprogramowanie gwarantujące długą i stabilną pracę urządzenia. Na dużym, podświetlonym ekranie umieszczono dwie temperatury: zadaną oraz aktualną. Sterownik skutecznie stabilizuje temperaturę pomieszczenia na poziomie żądanej, zapewniając komfort użytkownika oraz realną oszczędność energii.
Zalety
- Prosty w obsłudze regulator temperatury umożliwiający łatwe sterowanie temperaturą w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych,
- Wykorzystywany do sterowania pracą kotła, pompy c.o. lub innego urządzenia grzewczego,
- Histereza ustawiana w zakresie od 0,2°C do 10°C lub regulacja PWM,
- Jednoczesne wyświetlanie na ekranie temperatury aktualnej i zadanej,
- Nastawa i odczyt temperatury z dokładnością 0,1°C,
- Czytelny podświetlany wyświetlacz LCD,
- Funkcja wyłączenia regulatora po sezonie grzewczym,
- Sygnalizacja rozładowanych baterii,
- Korekta wskazań temperatury,
- Montaż natynkowy.
Specyfikacja techniczna
| Urządzenie sterowane | systemy grzewcze |
| Napięcie zasilania | 3 V – 2 baterie AAA alkaliczne |
| Maksymalne obciążenie | 5 A 250 V 50 Hz |
| Wyjście regulatora | przekaźnikowe, beznapięciowe, SPST (zwierny) |
| Zakres pomiaru temperatury | od 0°C do +99°C |
| Zakres regulacji temperatury | od +5°C do +35°C |
| Dokładność regulacji temperatury | 0,1°C |
| Dokładność wskazań temperatury | 0,1°C |
| Zakres histerezy | od 0,2°C do 10°C ze skokiem 0,1°C lub tryb PWM |
| Temperatura pracy | od +5°C do +45°C |
| Temperatura przechowywania | od -10°C do +50°C |
| Stopień ochrony | IP 20 |
| Kolor | biały/szary |
| Sposób montażu | naścienny, kołki rozporowe lub puszka podtynkowa |
| Waga regulatora bez baterii | 120 g |
| Normy, aprobaty, certyfikaty | zgodność z dyrektywami EMC, LVD, RoHS |
| Klasa regulatora temperatury | IV |
| Udział w efektywności energetycznej | 2% (tryb PWM) |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Wymiary (szer./wys./gł.) mm | 102/97/26 |
| Wyposażenie regulatora | regulator temperatury Euroster 4010, kołki rozporowe, baterie, instrukcja obsługi z gwarancją |
Wymiary i schemat

Dane techniczne
| Typ | On/Off |
| Rodzaj | elektroniczny |
| Wyświetlacz LCD | tak |
| Zasilanie (V) | 3 V – 2 baterie AAA alkaliczne |
| Zakres regulacji temperatury (°C) | od +5°C do +35°C |
| Dokładność ustawienia temperatury (°C) | 0,1°C |
| Wymiary (mm) | 102/97/26 |
| Kod producenta | E4010B |
| Producent | Euroster |












