Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Zaufane opinie Ceneo i Opineo
- Gwarantowany zwrot pieniędzy
- 14 dni na zwrot towaru
- Szyfrowane dane i transakcje
- Ubezpieczone przesyłki
Waluty
EUROSTER 2026TXRX - UNIWERSALNY BEZPRZEWODOWY REGULATOR TEMPERATURY Z ODBIORNIKIEM RX
Potwierdź dostępność przed zakupem
Opis
- Uniwersalne zastosowanie do regulacji pracy kotła c.o. i urządzeń elektrycznych,
- Intuicyjne programator tygodniowy z dokładnością 10 min,
- 4 poziomy nastaw temperatury,
- Licznik czasu pracy,
- Wersja 2026 TXRXG z odbiornikiem wyposażonym w dodatkowe gniazdo, do podłączenia dowolnego urządzenia zasilanego z sieci (maks. 16 A).
| Urządzenie sterowane | systemy grzewcze / klimatyzacyjne |
| Napięcie zasilania regulatora | 3 V (2 baterie alkaliczne AA) |
| Napięcie zasilania odbiornika | 230 V 50 Hz |
| Maksymalny pobór mocy odbiornika | 1 W (odbiornik RXG - 1,1 W) |
| Wyjście odbiornika | przekaźnikowe, beznapięciowe |
| Maksymalne obciążenie | 5 A 230 V 50 Hz |
| Zakres pomiaru temperatury | od 0°C do + 50°C |
| Zakres regulacji temperatury | od +5°C do +45°C |
| Dokładność regulacji temperatury | 0,2°C |
| Dokładność wskazań temperatury | 0,1°C |
| Zakres histerezy | 0,5°C/1°C/2°C/4°C lub tryb PI |
| Sygnalizacja wizualna regulatora | podświetlany wyświetlacz LCD |
| Temperatura pracy | od +5°C do +40°C |
| Temperatura przechowywania | od -10°C do +45°C |
| Stopień ochrony | IP 20 |
| Kolor | biały |
| Sposób montażu regulatora | podstawka |
| Sposób montażu odbiornika | gniazdko 230 V 50 Hz |
| Masa regulatora bez baterii | 171 g |
| Masa odbiornika | odbiornik RX - 170 g / odbiornik RXG - 340 g |
| Normy, aprobaty, certyfikaty | zgodność z dyrektywami EMC, LVD, RED, RoHS |
| Częstotliwość pracy zestawu | 868 MHz |
| Maks. moc nadawania regulatora i odbiornika | <25 mW |
| Klasa regulatora temperatury | IV |
| Udział w efektywności energetycznej | 2% |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary regulatora: (szer./wys./gł.) mm | 138/86/29 |
| Wymiary odbiornika: (szer./wys./gł.) mm | odbiornik RX - 82/83/25 / odbiornik RXG - 69/193/71 |
| Wyposażenie | regulator Euroster 2026TX z podstawką, odbiornik RX lub RXG, kołki rozporowe, instrukcja, baterie |

Dane techniczne
| Wyświetlacz LCD | tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | tak |
| Tryb tygodniowy | tak |
| Tryb urlopowy | tak |
| Zasilanie (V) | regulator 3 V – 2 baterie alkaliczne (AA) / odbiornik 230 V 50 Hz |
| Zakres regulacji temperatury (°C) | od +5°C do +45°C |
| Dokładność ustawienia temperatury (°C) | 0,2°C |
| Wymiary (mm) | regulator - 138/86/29 / odbiornik RX - 82/83/25 / odbiornik RXG - 69/193/71 |
| Kod producenta | E2026TXRX |
| Producent | Euroster |












