Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Zaufane opinie Ceneo i Opineo
- Gwarantowany zwrot pieniędzy
- 14 dni na zwrot towaru
- Szyfrowane dane i transakcje
- Ubezpieczone przesyłki
Waluty
EUROSTER 2026 - UNIWERSALNY PRZEWODOWY REGULATOR TEMPERATURY
Potwierdź dostępność przed zakupem
Opis
Euroster 2026
To regulator temperatury do urządzeń grzewczych, klimatyzacyjnych i elektrycznych, rekomendowany do sterowania ogrzewaniem podłogowym. Urządzenie posiada innowacyjny moduł optymalizacji krzywej grzewczej zwiększający komfort oraz oszczędność energii. Podświetlany wyświetlacz LCD z przejrzystym menu i intuicyjnie rozplanowanymi przyciskami wyboru, zapewnia łatwą nawigację i prostą obsługę. Euroster 2026 posiada szereg użytecznych funkcji, np.: intuicyjne tygodniowe programowanie z dokładnością 10 min., 4 poziomy temperatury, czy licznik czasu pracy.
Zalety
- Urządzenie przewidziane do pracy w instalacjach grzewczych i klimatyzacyjnych,
- Rekomendowany do sterowania ogrzewaniem podłogowym,
- 4 różne programy dla każdego z dni tygodnia (razem 28 różnych przedziałów oraz temperatur) ustawiane z dokładnością 10 minut,
- Funkcja kopiowania programów,
- Duży, czytelny, podświetlany wyświetlacz,
- Chwilowa nastawa temperatury - regulator utrzymuje nastawioną temperaturę dopóki nie rozpocznie się następny program,
- Tryb wakacyjny - regulator utrzymuje nastawioną temperaturę przez wybrany czas, do 99 dni,
- Możliwość zablokowana zmiany parametrów,
- Tryb przeciwzamrożeniowy - regulator utrzymuje najniższą możliwą, bezpieczną temperaturę (5°C), w trybie klimatyzacji wyłącza urządzenie,
- Licznik czasu pracy urządzenia grzewczego/klimatyzującego - rozdzielczość 1 minuta, maksymalne wskazanie 999 godzin,
- Automatyczna zmiana na czas letni i zimowy,
- Montaż naścienny.
Specyfikacja techniczna
| Urządzenie sterowane | systemy grzewcze / klimatyzacyjne |
| Napięcie zasilania | 3 V - 2 baterie alkaliczne AA |
| Maksymalne obciążenie | 16 (3,5) A 230 V 50 Hz |
| Wyjście regulatora | przekaźnikowe, beznapięciowe, SPDT |
| Zakres pomiaru temperatury | od 0°C do +50°C |
| Zakres regulacji temperatury | od +5°C do +45°C |
| Dokładność regulacji temperatury | 0,1°C |
| Dokładność wskazań temperatury | 0,1°C |
| Zakres histerezy | 0,2°C / 0,5°C / 1°C / 2°C / 4°C |
| Sygnalizacja wizualna | podświetlany wyświetlacz LCD |
| Temperatura pracy | od +5°C do +45°C |
| Temperatura przechowywania | od 0°C do + 65°C |
| Stopień ochrony | IP 20, II klasa ochronności |
| Kolor | biały |
| Sposób montażu | naścienny, kołki rozporowe |
| Masa regulatora bez baterii | 171 g |
| Normy, aprobaty, certyfikaty | zgodność z dyrektywami EMC i LVD |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary: szer./wys./gł. (mm) | 138/86/29 |
| Wyposażenie | regulator Euroster 2026, kołki rozporowe, instrukcja, baterie, wersja 2026P - 2,5 m czujnik temperatury |
Wymiary i schemat

Dane techniczne
| Wyświetlacz LCD | tak |
| Tryb tygodniowy | tak |
| Tryb urlopowy | tak |
| Zasilanie (V) | 3 V - 2 baterie alkaliczne AA |
| Zakres regulacji temperatury (°C) | od +5°C do +45°C |
| Dokładność ustawienia temperatury (°C) | 0,1°C |
| Wymiary (mm) | 138/86/29 |
| Kod producenta | E2026 |
| Producent | Euroster |












