Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Zaufane opinie Ceneo i Opineo
- Gwarantowany zwrot pieniędzy
- 14 dni na zwrot towaru
- Szyfrowane dane i transakcje
- Ubezpieczone przesyłki
Waluty
EUROSTER 2006TXRXN - UNIWERSALNY REGULATOR TEMPERATURY Z ODBIORNIKIEM NATYNKOWYM RXN URZĄDZENIA GRZEWCZE/KLIMATYZACYJNE
Potwierdź dostępność przed zakupem
Opis
Odbiornik RXN z z sterowanym wyjściem beznapięciowym 5(3)A, montaż na ścianie.
- Prosty i efektywny sposób sterowania temperaturą,
- Bezprzewodowa komunikacja pomiędzy regulatorem a urządzeniem grzewczym,
- Dowolne miejsce montażu sterownika w zależności od potrzeb,
- Intuicyjne programowanie z możliwością zmian poziomu temperatury bez ingerencji w program,
- Odczyt temperatury z dokładnością do 0,1°C, programowanie temperatury z dokładnością do 0,2°C,
- Trzy tryby temperatur:
- Dzienna,
- Nocna,
- Przeciwzamrożeniowa (wartość stała 5°C),
- Siedmiodniowy programator z dokładnością nastawczą do 0,5 godz.,
- Możliwość zaprogramowanie różnych stref czasowych na każdy z dni tygodnia,
- Początkowe nastawy to: temperatura komfortowa (20,4°C, pn. - pt. 6:00 – 22:00, sob. - ndz. 7:00 – 22:30), temperatura nocna (16,2°C pn. – pt. 22:00 – 6:00, sob. – ndz. 22:30 – 7:00),
- Wersja 2006 TXRXG z odbiornikiem wyposażonym w dodatkowe gniazdo, do podłączenia dowolnego urządzenia zasilanego z sieci (maks. 16 A).
Specyfikacja techniczna
| Urządzenie sterowane | systemy grzewcze / klimatyzacyjne |
| Napięcie zasilania regulatora | 3 V (2 baterie alkaliczne AA) |
| Napięcie zasilania odbiornika | 230 V 50 Hz |
| Maksymalny pobór mocy odbiornika | 1 W (odbiornik RXG - 1,1 W) |
| Wyjście odbiornika | przekaźnikowe, beznapięciowe, SPST |
| Maksymalne obciążenie | 5 A 230 V 50 Hz |
| Zakres pomiaru temperatury | od 0°C do + 50°C |
| Zakres regulacji temperatury | od +5°C do +35°C / od +5°C do +45°C w trybie z czujnikiem podłogowym |
| Dokładność regulacji temperatury | 0,1°C |
| Dokładność wskazań temperatury | 0,1°C |
| Zakres histerezy | 0,2°C / 0,4°C / 1°C |
| Sygnalizacja wizualna regulatora | podświetlany wyświetlacz LCD |
| Temperatura pracy | od +5°C do +40°C |
| Temperatura przechowywania | od -10°C do +45°C |
| Stopień ochrony | IP 20 |
| Kolor | biały |
| Sposób montażu regulatora | podstawka |
| Sposób montażu odbiornika | gniazdko 230 V 50 Hz |
| Masa regulatora bez baterii | 160 g |
| Masa odbiornika | odbiornik RX - 170 g / odbiornik RXG - 340 g |
| Normy, aprobaty, certyfikaty | zgodność z dyrektywami EMC, LVD, RED, RoHS |
| Częstotliwość pracy zestawu | 868 MHz |
| Maks. moc nadawania regulatora i odbiornika | <25 mW |
| Klasa regulatora temperatury | I |
| Udział w efektywności energetycznej | 1% |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary regulatora: (szer./wys./gł.) mm | 138/86/29 |
| Wymiary odbiornika: (szer./wys./gł.) mm | odbiornik RX - 82/83/25 / odbiornik RXG - 69/145/71 |
| Wyposażenie | regulator Euroster 2006TX z podstawką, odbiornik RX lub RXG, kołki rozporowe, instrukcja, baterie |
Wymiary i schemat

Dane techniczne
| Wyświetlacz LCD | tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | tak |
| Tryb tygodniowy | tak |
| Tryb dzień/noc | tak |
| Zasilanie (V) | regulator 3 V – 2 baterie alkaliczne (AA) / odbiornik 230 V 50 Hz |
| Zakres regulacji temperatury (°C) | od +5°C do +35°C / od +5°C do +45°C w trybie z czujnikiem podłogowym |
| Dokładność ustawienia temperatury (°C) | 0,1°C |
| Wymiary (mm) | regulator - 138/86/29 / odbiornik RX - 82/83/25 / odbiornik RXG - 69/145/71 |
| Kod producenta | E2006TXRXN |
| Producent | Euroster |












