Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Zaufane opinie Ceneo i Opineo
- Gwarantowany zwrot pieniędzy
- 14 dni na zwrot towaru
- Szyfrowane dane i transakcje
- Ubezpieczone przesyłki
Waluty
EUROSTER 2006 - UNIWERSALNY PRZEWODOWY REGULATOR TEMPERATURY SYSTEMY GRZEWCZE/KLIMATYZACYJNE
Potwierdź dostępność przed zakupem
Opis
Euroster 2006 to regulator temperatury pomieszczenia, w którym zaimplementowano uproszczone, intuicyjne programowanie z możliwością zmian poziomu temperatury bez ingerencji w program. Pracuje w trzech poziomach temperatur: dziennej, nocnej i przeciwzamrożeniowej z możliwością modyfikacji temperatury dziennej i nocnej. Regulator można zaprogramować w siedmiodniowym cyklu z dokładnością do 0,5 h (do 48 zmian poziomu temperatur w ciągu doby). Zastosowany czujnik pozwala na odczyt temperatury co 0,1°C i programowanie temperatury z dokładnością do 0,2°C.
- Urządzenie przewidziane do pracy w instalacjach grzewczych i klimatyzacyjnych,
- Regulacja temperatury pomieszczeń na podstawie zebranych danych z czujników temperatury,
- Proste, intuicyjne programowanie z możliwością zmian poziomu temperatury bez ingerencji w program,
- Dwie podstawowe nastawy temperatur: komfortowa i ekonomiczna (dla całego tygodnia),
- Niezależny program dla każdego z 7 dni tygodnia można zaprogramować w siedmiodniowym cyklu z dokładnością do 0,5 godz.,
- Możliwość pracy w jednym z trzech trybów:
- Temperatura dzienna (możliwość modyfikacji),
- Temperatura nocna (możliwość modyfikacji),
- Temperatura przeciwzamrożeniowa (wartość stała 5°C),
- Podtrzymanie pamięci EEPROM,
- Montaż naścienny.
Specyfikacja techniczna
| Urządzenie sterowane | systemy grzewcze / klimatyzacyjne |
| Napięcie zasilania | 3 V - 2 baterie alkaliczne AA |
| Maksymalne obciążenie | 16 (3,5) A 230 V 50 Hz |
| Wyjście regulatora | przekaźnikowe, beznapięciowe, SPDT |
| Zakres pomiaru temperatury | od 0°C do +50°C |
| Zakres regulacji temperatury | od +5°C do +35°C, od +5°C do +45°C (wersja P) |
| Dokładność regulacji temperatury | 0,1°C |
| Dokładność wskazań temperatury | 0,1°C |
| Zakres histerezy | 0,2°C / 0,4°C / 1°C |
| Sygnalizacja wizualna | podświetlany wyświetlacz LCD |
| Temperatura pracy | od +5°C do +45°C |
| Temperatura przechowywania | od 0°C do + 65°C |
| Stopień ochrony | IP 20, II klasa ochronności |
| Kolor | biały |
| Sposób montażu | naścienny, kołki rozporowe |
| Masa regulatora bez baterii | 171 g |
| Normy, aprobaty, certyfikaty | zgodność z dyrektywami EMC i LVD |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary: szer./wys./gł. (mm) | 138/86/29 |
| Wyposażenie | regulator Euroster 2006, kołki rozporowe, instrukcja, baterie, wersja 2006P - 2,5 m czujnik temperatury |
Wymiary i schemat

Dane techniczne
| Wyświetlacz LCD | tak |
| Tryb dzień/noc | tak |
| Zasilanie (V) | 3 V - 2 baterie alkaliczne AA |
| Zakres regulacji temperatury (°C) | od +5°C do +35°C |
| Dokładność ustawienia temperatury (°C) | 0,1°C |
| Wymiary (mm) | 138/86/29 |
| Kod producenta | E2006 |
| Producent | Euroster |












