Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Zaufane opinie Ceneo i Opineo
- Gwarantowany zwrot pieniędzy
- 14 dni na zwrot towaru
- Szyfrowane dane i transakcje
- Ubezpieczone przesyłki
Waluty
EUROSTER 1288P - REGULATOR TEMPERATURY DO KLIMAKONWEKTORÓW WENTYLATOROWYCH
Potwierdź dostępność przed zakupem
Opis
Euroster 1288P
To programowany regulator temperatury do regulacji klimakonwektorów wentylatorowych. Steruje wentylatorem ze skokową regulacją obrotów oraz zaworem z czynnikiem grzewczym. Utrzymuje temperaturę zadaną poprzez sterowanie wentylatorem ze skokową regulacją obrotów (3 prędkości) oraz zaworami z czynnikiem grzewczym/chłodzącym. Regulator umożliwia zaprogramowanie 4 przedziałów czasowych i 4 temperatur dla każdego trybu, programowanie odbywa się w trybie 5+1+1 (oddzielne programowanie temperatur od poniedziałku do piątku oraz soboty i niedzieli).
Zalety
- Regulator temperatury do klimakonwektorów wentylatorowych,
- Stopniowa regulacja obrotów wentylatora (3 prędkości),
- Stopniowa regulacja zaworem z czynnikiem grzewczym/chłodzącym,
- Możliwość nastawy 4 trybów temperatury w różnych przedziałach czasowych,
- Oddzielne programowanie temperatur dla przedziałów czasowych (5+1+1): poniedziałek-piątek, sobota oraz niedziela.
Specyfikacja techniczna
| Urządzenie współpracujące | wentylator 3 - biegowy lub 1 - biegowy (z puszką autotransformatora produkcji Euroster), zawór |
| Napięcie zasilania | 230 V 50 Hz |
| Maksymalny pobór mocy | 1,3 W |
| Wyjście | beznapięciowe (3 dla wentylatora i 2 dla zaworów) |
| Obciążalność wyjść | 7(3) A 250 V~ |
| Zakres pomiaru temperatury | od 0°C do +50°C |
| Rozdzielczość pomiaru temperatury | 0,1°C |
| Zakres regulacji temperatury | od +5°C do +35°C |
| Rozdzielczość regulacji temperatury | 0,5°C |
| Zakres histerezy | 0,5°C / 1°C / 1,5°C / 2°C |
| Liczba ustawaianych różnych temperatury | 4 na dobę |
| Liczba zmian temepratury | 4 na dobę |
| Dokładność nastawy programu | 15 min |
| Program | Pn-Pt + So + N |
| Temperatura pracy | od -20°C do +55°C |
| Temperatura przechowywania | od -20°C do +55°C |
| Wilgotność | 20 - 80% RH (bez kondensacji) |
| Stopień ochrony | IP30, II klasa ochronności |
| Kolor | biały |
| Sposób montażu | naścienny |
| Normy, aprobaty, certyfikaty | zgodność z dyrektywami EMC i LVD |
| Wymiary: szer./wys./gł. (mm) | 85/133/32 |
| Wyposażenie | regulator Euroster 1288P, kołki rozporowe, instrukcja |
Wymiary i schemat

Dane techniczne
| Wyświetlacz LCD | tak |
| Zasilanie (V) | 230 V 50 Hz |
| Zakres regulacji temperatury (°C) | od +5°C do +35°C |
| Dokładność ustawienia temperatury (°C) | 0,5°C |
| Wymiary (mm) | 85/133/32 |
| Kod producenta | E1288P |
| Producent | Euroster |












