Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Zaufane opinie Ceneo i Opineo
- Gwarantowany zwrot pieniędzy
- 14 dni na zwrot towaru
- Szyfrowane dane i transakcje
- Ubezpieczone przesyłki
Waluty
EUROSTER 11W - PROGRAMOWALNY STEROWNIK DO NAWIEWOWYCH KOTŁÓW NA MIAŁ I WĘGIEL
Potwierdź dostępność przed zakupem
Opis
Euroster 11W
Euroster 11W to programowalny sterownik do współpracy z nawiewowymi kotłami c.o. na miał i węgiel. Steruje płynnie procesem spalania zapewniając optymalną pracę – mierzy temperaturę wody w kotle i w zależności od niej, reguluje dopływem powietrza do paleniska oraz steruje pracą pompy obiegowej c.o. Euroster 11W wyposażony jest w układ ochrony pompy przed zastaniem Anty Stop, który zapobiega procesowi zatarcia wirnika nieużywanej pompy. Po zakończeniu sezonu grzewczego, system co dwa tygodnie samoczynnie uruchamia pompę na 30 sekund (aby system działał po sezonie, sterownik należy pozostawić włączony).
- Euroster 11W sterując pompą obiegową c.o. oraz dmuchawą zapewnia optymalną pracę kotła na paliwo stałe
- Możliwość nastawienia zakresu zmian obrotów dmuchawy, czasu przedmuchu oraz przerw między przedmuchami
- Sterownik moduluje moc dmuchawy, obroty zależą od temperatury kotła: są tym wolniejsze, im temperatura kotła jest zbliżona do temperatury zadanej
- Płynna regulacja obrotów dmuchawy
- Wygodne wprowadzanie nastaw przy pomocy pokrętła
- Zabezpieczenia przed poceniem się kotła
- Zabezpieczenie termiczne – zapobiega przegrzaniu się kotła
- Funkcja zabezpieczająca instalację przed zamarzaniem
- Test pracy pomp i dmuchawy
- Korekta wskazań temperatury
- Wyświetlacz LCD z możliwością stałego podświetlenia
- System Anty Stop, cyklicznie uruchamiający pompę obiegową c.o. (poza sezonem grzewczym) na ok. 30 sekund
| Urządzenie sterowane | pompa c.o., dmuchawa |
| Napięcie zasilania | 230 V 50 Hz |
| Maksymalne obciążenie wyjścia pompy | 2 A 230 V 50 Hz |
| Maksymalne obciążenie wyjścia dmuchawy | 0,5 A 230 V 50 Hz |
| Maksymalny pobór mocy | 1,6 W |
| Zakres pomiaru temperatury | od -5°C do +110°C |
| Zakres regulacji temperatury c.o. | od +20°C do +80°C |
| Zakres regulacji temperatury kotła | od +40°C do +90°C |
| Dokładność regulacji temperatury | 1°C |
| Zakres histerezy | 2°C - 10°C |
| Sygnalizacja wizualna | podświetlany wyświetlacz LCD |
| Temperatura pracy | od +5°C do +40°C |
| Temperatura przechowywania | od 0°C do +65°C |
| Stopień ochrony | IP 40 |
| Kolor | czarny |
| Sposób montażu | naścienny, kołki rozporowe |
| Masa sterownika z przewodami | 0,70 kg |
| Normy, aprobaty, certyfikaty | zgodność z dyrektywami EMC i LVD |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary: szer./wys./gł. (mm) | 150/90/52 |
| Wyposażenie | sterownik Euroster 11W, kołki rozporowe, instrukcja, szablon mocowania, opaska czujnika |
Wymiary i schemat
Dane techniczne
| Typ | Do kotła zasypowego |
| Wyświetlacz LCD | tak |
| Zasilanie (V) | 230 V 50 Hz |
| Zakres regulacji temperatury (°C) | od +20°C do +80°C |
| Dokładność ustawienia temperatury (°C) | 1°C |
| Wymiary (mm) | 150/90/52 |
| Kod producenta | E11W |
| Producent | Euroster |












