Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Zaufane opinie Ceneo i Opineo
- Gwarantowany zwrot pieniędzy
- 14 dni na zwrot towaru
- Szyfrowane dane i transakcje
- Ubezpieczone przesyłki
Waluty
EUROSTER 11PC - STEROWNIK POMPY OBIEGOWEJ C.O. I ZAŁĄCZANIA ŹRÓDŁA CIEPŁA
Potwierdź dostępność przed zakupem
Opis
EUROSTER 11PC
Przeznaczony jest do sterowania pompą obiegową c.o. oraz do załączania źródła ciepła.
Sterownik wyposażony jest w wejście do podłączenia regulatora pokojowego oraz dwa czujniki temperatury (źródła ciepła, obiegu grzewczego).
Sterownik stosowany jest w instalacjach:
- Z pompą ciepła, sterowanie pompą c.o. za zbiornikiem buforowym,
- Ogrzewania podłogowego wyposażonego w termostatyczny zawór mieszający,
- Grzewczych do załączania pompy c.o. z temperaturą załączenia.
Zalety
- Steruje pompą obiegową c.o.,
- Steruje źródłem ciepła,
- Współpracuje z regulatorem pokojowym,
- Zabezpiecza instalację grzewczą przed przegrzaniem – ustawiana temperatura alarmowa obiegu grzewczego i zasilania,
- Mierzy temperaturę źródła ciepła,
- Posiada funkcję zabezpieczającą instalację przed zamarzaniem,
- Chroni pompę przed zastaniem – funkcja Anty-Stop,
- Montaż natynkowy.
Specyfikacja techniczna
| Urządzenie sterowane | pompa c.o. |
| Napięcie zasilania | 230 V 50 Hz |
| Maksymalne obciążenie wyjścia | 3 A 230 V 50 Hz |
| Zakres pomiaru temperatury | od -30ºC do +110ºC |
| Zakres regulacji temperatury | od +10ºC do +80ºC |
| Dokładność regulacji temperatury | 1ºC |
| Zakres histerezy | 2ºC - 20ºC |
| Sygnalizacja wizualna | podświetlany wyświetlacz LCD |
| Temperatura pracy | od +5ºC do +40ºC |
| Temperatura przechowywania | od 0ºC do +55ºC |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kolor | czarny |
| Sposób montażu | naścienny, kołki rozporowe |
| Długość przewodów | przewód zasilający sterownik: 1,5 m przewód zasilający pompę c.o.: 1,5 m przewód do podłączenia źródła ciepła: 1,5m przewód do podłączenia regulatora pokojowego: 0,5m czujnik temperatury obiegu grzewczego: 3 m czujnik temperatury źródła ciepła: 3m |
| Normy, aprobaty, certyfikaty | zgodność z dyrektywami EMC i LVD, RoHS |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Wymiary (szer./wys./gł.) mm | 150/90/52 |
| Zabezpieczenie sieciowe | bezpiecznik topikowy zwłoczny WTA-T 3,15A (wewnątrz urządzenia) |
| Skład zestawu | sterownik temperatury EUROSTER 11PC, opaski czujników, kołki rozporowe, szablon mocowania, nstrukcja obsługi i montażu z gwarancją |
Wymiary i schemat

Dane techniczne
| Typ | Do pompy |
| Rodzaj | elektroniczny |
| Wyświetlacz LCD | tak |
| Zasilanie (V) | 230 V 50 Hz |
| Zakres regulacji temperatury (°C) | od +10ºC do +80ºC |
| Dokładność ustawienia temperatury (°C) | 1ºC |
| Wymiary (mm) | 150/90/52 |
| Kod producenta | E11PC |
| Producent | Euroster |












