Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Zaufane opinie Ceneo i Opineo
- Gwarantowany zwrot pieniędzy
- 14 dni na zwrot towaru
- Szyfrowane dane i transakcje
- Ubezpieczone przesyłki
Waluty
EUROSTER 11M - STEROWNIK POMPY C.O. I ZAWORU TRÓJDROŻNEGO Z SIŁOWNIKIEM
Potwierdź dostępność przed zakupem
Opis
- Urządzenie przeznaczone do współpracy z zaworem 3-drożnym z siłownikiem oraz pompą obiegową c.o. (siłownik mieszacza musi być wyposażony w wyłączniki krańcowe),
- Sterowanie pompą obiegową c.o. (na podstawie zadanej temperatury na zasilaniu) lub sterowanie zaworem 3-drożnym (na podstawie zadanej
- temperatury na powrocie) pozwala utrzymać stałą temperaturę w instalacji c.o.,
- Optymalna temperatura powrotu zapobiega zawilgoceniu kotła w trakcie rozgrzewania wody w c.o. a to zwiększa jego żywotność,
- Funkcja sterownika wybierane programowo,
- Współpraca z regulatorem pokojowym,
- Zabezpieczenie przeciwzamrożeniowe,
- Zabezpieczenie przed przegrzaniem wody w instalacji c.o. i kotle,
- Test pracy pompy i zaworu,
- Korekta wskazań temperatury,
- System Anty Stop, który zapobiega procesowi zatarcia wirnika nieużywanej pompy uruchamiający pompę obiegową c.o. (także poza sezonem grzewczym) na ok. 30 sekund co 14 dni.
Specyfikacja techniczna
| Urządzenie sterowane | siłownik zaworu mieszającego, pompa obiegowa c.o. |
| Napięcie zasilania | 230 V 50 Hz |
| Maksymalny pobór mocy | 1,6 W |
| Maksymalne obciążenie wyjścia | 3 A 230 V 50 Hz |
| Zakres pomiaru temperatury | od -5°C do +110°C |
| Zakres regulacji temperatury | od +20°C do +70°C |
| Zakres regulacji temperatury - tryb regulacji temperatury obiegu | od +10°C do +70°C |
| Dokładność regulacji temperatury | 1°C |
| Zakres histerezy | 2°C - 10°C |
| Sygnalizacja wizualna | podświetlany wyświetlacz LCD |
| Temperatura pracy | od +5°C do +40°C |
| Temperatura przechowywania | od 0°C do 65°C |
| Stopień ochrony | IP 40 |
| Kolor | czarny |
| Sposób montażu | naścienny, kołki rozporowe |
| Masa | 0,76 kg |
| Normy, aprobaty, certyfikaty | zgodność z dyrektywami EMC i LVD |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary: szer./wys./gł. (mm) | 150/90/52 |
| Wyposażenie | sterownik Euroster 11M, kołki rozporowe, instrukcja, szablon mocowania, opaski czujników |
Wymiary i schemat

Dane techniczne
| Typ | Do pompy |
| Wyświetlacz LCD | tak |
| Funkcja obsługi zaworów mieszających | tak |
| Ilość obsługiwanych zaworów mieszających (szt) | 1 |
| Zasilanie (V) | 230 V 50 Hz |
| Zakres regulacji temperatury (°C) | od +20°C do +70°C / od +10°C do +70°C w trybie regulacji temp. obiegu |
| Dokładność ustawienia temperatury (°C) | 1°C |
| Wymiary (mm) | 150/90/52 |
| Kod producenta | E11M |
| Producent | Euroster |












