Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Zaufane opinie Ceneo i Opineo
- Gwarantowany zwrot pieniędzy
- 14 dni na zwrot towaru
- Szyfrowane dane i transakcje
- Ubezpieczone przesyłki
Waluty
EUROSTER 11B - STEROWNIK POMPY ŁADUJĄCEJ ZASOBNIK C.W.U.
średnia ilość
Opis
Euroster 11B
To elektroniczny, programowalny sterownik, przeznaczony do współpracy z pompą ładującą zasobnik c.w.u., rekomendowany do instalacji grzewczej z kotłem na paliwo stałe. Sterownik utrzymuje stałą temperaturę zasobnika wodnego – dzięki pomiarowi temperatury wody na zasilaniu c.o., zapobiega wychładzaniu zasobnika w przypadku wygaśnięcia kotła. Euroster 11B wyposażony jest w układ ochrony pompy przed zastaniem Anty Stop, który zapobiega procesowi zatarcia wirnika nieużywanej pompy. Po zakończeniu sezonu grzewczego, system co dwa tygodnie samoczynnie uruchamia pompę na 30 sekund (aby system działał po sezonie, sterownik należy pozostawić włączony).
Zalety
- Urządzenie do sterowania pompą ładującą zasobnik c.w.u.,
- Współpraca z instalacją z kotłem na paliwo stałe i zasobnikiem c.w.u.,
- Nadzór nad utrzymaniem stałej temperatury wody zasobnika c.w.u.,
- Zabezpieczenie przeciwzamrożeniowe oraz test pracy pompy,
- Zabezpieczenie przed wychłodzeniem i przegrzaniem wody w zasobniku c.w.u.,
- Korekta wskazań temperatury,
- System Anty Stop, który zapobiega procesowi zatarcia wirnika nieużywanej pompy uruchamiający pompę obiegową c.o. (także poza sezonem grzewczym) na ok. 30 sekund co 14 dni.
Specyfikacja techniczna
| Urządzenie sterowane | pompa c.w.u. |
| Napięcie zasilania | 230 V 50 Hz |
| Maksymalne obciążenie każdego z wyjść | 3 A 230 V 50 Hz |
| Maksymalny pobór mocy | 1,6 W |
| Zakres pomiaru temperatury | od -5°C do +120°C |
| Zakres regulacji temperatury | od +10°C do +70°C |
| Dokładność regulacji temperatury | 1°C |
| Zakres histerezy | od 2°C do 10°C |
| Sygnalizacja wizualna | podświetlany wyświetlacz LCD |
| Temperatura pracy | od +5°C do +40°C |
| Temperatura przechowywania | od 0°C do +65°C |
| Stopień ochrony | IP 40 |
| Kolor | czarny |
| Sposób montażu | naścienny, kołki rozporowe |
| Masa | 0,62 kg |
| Normy, aprobaty, certyfikaty | zgodność z dyrektywami EMC i LVD |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary: szer./wys./gł. (mm) | 150/90/52 |
| Wyposażenie | sterownik Euroster 11B, kołki rozporowe, instrukcja, szablon mocowania, opaski czujników |
Wymiary i schemat

Dane techniczne
| Typ | Do pompy |
| Rodzaj | elektroniczny |
| Wyświetlacz LCD | tak |
| Zasilanie (V) | 230 V 50 Hz |
| Zakres regulacji temperatury (°C) | od +10°C do +70°C |
| Dokładność ustawienia temperatury (°C) | 1°C |
| Wymiary (mm) | 150/90/52 |
| Kod producenta | E11B |
| Producent | Euroster |












