Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Zaufane opinie Ceneo i Opineo
- Gwarantowany zwrot pieniędzy
- 14 dni na zwrot towaru
- Szyfrowane dane i transakcje
- Ubezpieczone przesyłki
Waluty
EUROSTER 0101 SMART WIFI - PRZEWODOWY REGULATOR TEMPERATURY
Potwierdź dostępność przed zakupem
Opis
Euroster 0101 SMART
Przewodowy regulator temperatury
Do wszystkich urządzeń grzewczych. Wbudowany moduł WiFi umożliwia zdalną obsługę za pomocą smartfonu lub tabletu.
Euroster 0101 SMART daje możliwość precyzyjnego ustawienia temperatury w pomieszczeniu dostosowując pracę urządzenia grzewczego do indywidulanych preferencji użytkownika. Regulator łączy innowacyjne rozwiązania techniczne i łatwą obsługę – posiada duży, czytelny ekran i umożliwia wygodne sterowanie za pomocą dedykowanych aplikacji mobilnych z intuicyjnym interfejsem w języku polskim. Euroster 0101 SMART ma wbudowany moduł WiFi i nie wymaga konieczności stosowania bramek sieciowych. Szeroki zakres funkcjonalności oraz zaimplementowane zaawansowane algorytny przekładają się na doskonały komfort użytkowania i oszczędności energii.
Zalety
- Wbudowany moduł WiFi – brak konieczności stosowania bramek sieciowych,
- Sterowanie za pomocą smartfonu lub tabletu,
- Dedykowana aplikacja mobilna z interfejsem w języku polskim dostępna na systemy iOS i Android,
- Panel obsługowy z dużym, czytelnym ekranem i intuicyjnym menu,
- Dostęp do naważniejszych funkcji poprzez panel obsługowy regulatora,
- Możliwość wyłączenia regulatora po sezonie grzewczym,
- Szereg użytecznych funkcji: chwilowa nastawa temperatury, temperatura stała, tryb wakacyjny,
- Odczyt temperatury z dokładnością do 0,1°C,
- Korekta wskazań temperatury,
- Zasilanie 230 V / 50-60 Hz,
- Wykonanie natynkowe.
Specyfikacja techniczna
| Urządzenie sterowane | systemy grzewcze |
| Napięcie zasilania | 200-240 V / 50-60 Hz |
| Maksymalne obciążenie | 6(3) A 250 V 50 Hz |
| Wyjście regulatora | przekaźnikowe, beznapięciowe, SPST |
| Zakres pomiaru temperatury | od 0°C do +48,5°C |
| Zakres regulacji temperatury | od +5°C do +35°C |
| Dokładność regulacji temperatury | 0,2°C |
| Dokładność wskazań temperatury | 0,1°C |
| Zakres histerezy | 0,2°C / 0,4°C / 0,6°C / 0,8°C / 1°C |
| Sygnalizacja wizualna | podświetlany wyświetlacz |
| Temperatura pracy | od +5°C do +45°C |
| Temperatura przechowywania | od -10°C do + 50°C |
| Parametry WiFi | 2,4 Ghz 802.11 b/g/n |
| Stopień ochrony | IP 20, II klasa ochrony |
| Kolor | biały |
| Sposób montażu | naścienny, puszka Ø60 |
| Masa regulatora | 158 g |
| Klasa regulatora temperatury | I |
| Udział w efektywności energetycznej | 1% |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary: szer./wys./gł. (mm) | 126/85/25 |
| Wyposażenie | regulator temperatury Euroster 0101 SMART, instrukcja obsługi z gwarancją |
Wymiary i schemat

Dane techniczne
| Łączność Wifi - wbudowana | tak |
| Tryb urlopowy | tak |
| Zasilanie (V) | 200-240 V / 50-60 Hz |
| Zakres regulacji temperatury (°C) | od +5°C do +35°C |
| Dokładność ustawienia temperatury (°C) | 0,1°C |
| Wymiary (mm) | 126/85/25 |
| Kod producenta | E0101SMART |
| Producent | Euroster |












