ENGO PODTYNKOWY, DWUSTANOWY, PRZEWODOWY, CZARNY REGULATOR TEMPERATURY Z WI-FI E10B230WIFI
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny - ok. 1 dzień roboczy
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
366.01
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.
towar niedostępny
Producent: Engo Controls
Kod produktu: 932312901
Opis
ENGO PODTYNKOWY, DWUSTANOWY, PRZEWODOWY, CZARNY REGULATOR TEMPERATURY Z WI-FI
E10B230WIFI
Internetowy, podtynkowy regulator temperatury, Wi-Fi, 230V
E10B230WIFI to nowoczesny regulator temperatury umożliwiający sterowanie różnego rodzaju
Cechy produktu:
minimalistyczny design - engominimalistyczny design
bardzo prosty w obsłudze - engobardzo prosty w obsłudze
możliwość podłączenia dodatkowego czujnika ntc - engomożliwość podłączenia dodatkowego czujnika NTC
regulacja jasności wyświetlacza - engoregulacja jasności wyświetlacza
precyzyjny algorytm regulacji temperatury tpi - engoprecyzyjny algorytm regulacji temperatury TPI
powiadomienia push z aplikacji - engopowiadomienia push z aplikacji
możliwość zablokowania klawiszy - engomożliwość zablokowania klawiszy
no-com wyjście beznapięciowe 3(1)a - engoNO-COM wyjście beznapięciowe 3(1)A
Wymiary
Dane techniczne
Zasilanie
230V AC 50Hz
Max. obciążenie
3 (1) A
Zakres regulacji temp.
5 – 45°C
Precyzja pomiaru
0.1°C
Algorytm sterujący
TPI lub Histereza (±0.1°C do ±0.5°C)
Komunikacja
WiFi 2,4 GHz