Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Zaufane opinie Ceneo i Opineo
- Gwarantowany zwrot pieniędzy
- 14 dni na zwrot towaru
- Szyfrowane dane i transakcje
- Ubezpieczone przesyłki
Waluty
DEFRO DSR 4S DN25 ROZDZIELACZ DO GRUP POMPOWYCH ZE SPRZĘGŁEM HYDRAULICZNYM 4 SEKCJE
Opis
DEFRO DSR 4S DN25 ROZDZIELACZ DO GRUP POMPOWYCH ZE SPRZĘGŁEM HYDRAULICZNYM 4 SEKCJE
Dane techniczne
| Średnica nominalna | DN 25 |
| Maksymalne ciśnienie pracy | 10 bar |
| Maksymalna temperatura pracy | 110°C |
| Przyłącza | Strona instalacji - GW 1½” (uszczelnienie płaskie); strona kotła - GZ 1½” |
| Materiały | stal, S235 , EPP, mosiądz |
| Rodzaj uszczelnienia | EPDM |
| Rozstaw przyłączeniowy po stronie instalacji | 130 mm |
| Przepływ | 3,44 m³/h |
| Maksymalna moc grzewcza | 80 kW (ΔT=20K) |
| Kod producenta | DSR 4S DN25 |
| Producent | Defro |















