Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Zaufane opinie Ceneo i Opineo
- Gwarantowany zwrot pieniędzy
- 14 dni na zwrot towaru
- Szyfrowane dane i transakcje
- Ubezpieczone przesyłki
Waluty
DARCO KOLANO CZARNE STAŁE SZLIFOWANE Z REWIZJĄ 90 STOPNI FI 180 KSR180/90-SZL-CZ2-2SEG
na wyczerpaniu
Opis
DARCO KOLANO CZARNE STAŁE SZLIFOWANE Z REWIZJĄ 90 STOPNI FI 180 KSR180/90-SZL-CZ2-2SEG
Systemy kominowe > Przyłącza kominowe z blachy czarnej (SPK) wykonane są z blach stalowych czarnych w gatunku DC01 o grubości 2,0 mm. Stosuje się je jako przyłącza do odprowadzenia spalin z kominków i urządzeń grzewczych na paliwa stałe (pracujących bez kondensacji), gdzie temperatura spalin może dochodzić do 1000ºC. Maksymalna temperatura pracy ciągłej wynosi 600ºC. Elementy systemu są spawane plazmowo, pokryte czarną lub grafitową farbą SENOTHERM (bezwonną, żaroodporną), łączone kielichowo.
Dane techniczne
| Średnica DN | 180 mm |
| Materiał | Stal lakierowana 2 mm |
| Kolor | czarny lub grafitowy |
| Wykończenie | blacha czarna DC01 2mm, malowana czarną lub grafitową farbą żaroodporną Senotherm |
| Rodzaj elementu | Kolano |
| Maksymalna temperatura pracy ciągłej: | 600ºC |
| Maksymalna temperatura pracy: | 1000ºC |
| Zastosowanie | przyłącze kominowe z kominków lub pieców na paliwa stałe |
| Zalety | bardzo prosty i szybki montaż; duża trwałość |
| Gwarancja | 2 lata |
| Producent | Darco |
| Kraj produkcji | Polska |
Dane techniczne
| Kształt | okrągły |
| Materiał rdzenia | stal czarna |
| Średnica kanału spalinowego (mm) | 180 |
| Kąt zgięcia (stopnie) | 90 |
| Grubość ścianki (mm) | 2 |
| Kod producenta | KSR180/90-SZL-CZ2-2SEG |
| Producent | Darco |












