DARCO KOLANO CZARNE STAŁE SZLIFOWANE Z REWIZJĄ 90 STOPNI FI 180 KSR180/90-SZL-CZ2-2SEG
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny - ok. 1 dzień roboczy
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
163.17
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.
towar niedostępny
Producent: DARCO
Kod produktu: DA_KSR180_90_SZL
Opis
Systemy kominowe > Przyłącza kominowe z blachy czarnej (SPK) wykonane są z blach stalowych czarnych w gatunku DC01 o grubości 2,0 mm. Stosuje się je jako przyłącza do odprowadzenia spalin z kominków i urządzeń grzewczych na paliwa stałe (pracujących bez kondensacji), gdzie temperatura spalin może dochodzić do 1000ºC. Maksymalna temperatura pracy ciągłej wynosi 600ºC. Elementy systemu są spawane plazmowo, pokryte czarną lub grafitową farbą SENOTHERM (bezwonną, żaroodporną), łączone kielichowo.
Dane techniczne
Średnica DN 180 mm
Materiał Stal lakierowana 2 mm
Kolor czarny lub grafitowy
Wykończenie blacha czarna DC01 2mm, malowana czarną lub grafitową farbą żaroodporną Senotherm