Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Zaufane opinie Ceneo i Opineo
- Gwarantowany zwrot pieniędzy
- 14 dni na zwrot towaru
- Szyfrowane dane i transakcje
- Ubezpieczone przesyłki
Waluty
BOSCH JUNKERS CR 100 PRZEWODOWY POKOJOWY REGULATOR Z PROGRAMOWANIEM TYGODNIOWYM 7738111099
Opis
BOSCH JUNKERS CR 100 PRZEWODOWY POKOJOWY REGULATOR Z PROGRAMOWANIEM TYGODNIOWYM 7738111099
W skrócie
Sterowanie ogrzewaniem z pomieszczenia mieszkalnego
Czytelny wyświetlacz wielofunkcyjny (temperatura, tryb pracy, kody błędów)
Program tygodniowy (6 czasów na dobę)
Łatwe sterowanie
To regulator pokojowy z programem tygodniowym (6 czasów na dobę), który umożliwia sterowanie jednym obiegiem c.o. z zaworem mieszającym w połączeniu z modułem MM100 lub bez zaworu mieszającego, jednym obiegiem c.w.u. (funkcje w zależności od zastosowanych urządzeń).
Szereg funkcjonalności
Regulator wyposażony jest w funkcje: autokonfiguracji, ochrony przed zamarzaniem, termicznej dezynfekcji zasobnika c.w.u., automatycznego przestawiania czasu lato/zima, "urlop" oraz regulacji i optymalizacji solarnego podgrzewania c.w.u. w połączeniu z modułem solarnym MS100. CR100 w połączeniu z regulatorem CW400 może pełnić funkcję zdalnego sterowania jednego obiegu grzewczego.
Łatwa obsługa
Czytelny wyświetlacz LCD umożliwia nastawy i odczyty temperatur, trybów pracy, kodów błędów oraz kodów serwisowych.
Dane techniczne
| Model | CR100 |
| Wysokość | 95 mm |
| Szerokość | 95 mm |
| Głębokość | 33 mm |
| Masa | 0,23 kg |
| Nr katalogowy | 7738111099 |


Dane techniczne
| Typ | On/Off |
| Funkcja grzania | tak |
| Funkcja chłodzenia | tak |
| Funkcja obsługi c.w.u. | tak |
| Funkcja obsługi zaworów mieszających | tak |
| Tryb tygodniowy | tak |
| Tryb dzień/noc | tak |
| Tryb urlopowy | tak |
| Wymiary (mm) | 95 x 95 x 33 |
| Kod producenta | 7738111099 |
| Producent | Junkers Bosch |












