Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Zaufane opinie Ceneo i Opineo
- Gwarantowany zwrot pieniędzy
- 14 dni na zwrot towaru
- Szyfrowane dane i transakcje
- Ubezpieczone przesyłki
Waluty
AURATON WATER STOP SET 1/2" - ZESTAW OCHRONY PRZED ZALANIEM (CZUJNIK ZALANIA + ZAWÓR 1/2")
Potwierdź dostępność przed zakupem
Opis
AURATON WATER STOP SET 1/2" - ZESTAW OCHRONY PRZED ZALANIEM (CZUJNIK ZALANIA + ZAWÓR 1/2")
Ochrona przed zalaniem (ZESTAW)
Ten zestaw daje Ci pełną kontrolę nad przepływem wody w domu, nawet pod Twoją nieobecność. Kiedy wyjeżdżasz na wakacje, nie musisz martwić się o szkody wywołane zalaniem – zawór wody zamkniesz zdalnie, korzystając z mobilnej aplikacji. Nawet jeśli zapomnisz to zrobić, czujniki będą stale monitorować Twój dom, a w razie wykrycia zalania dopływ wody zostanie odcięty.
Zawory dostępne w zestawie występują w trzech rozmiarach: dopasujesz je z łatwością do swojej instalacji.
Na zestaw składa się:
- Czujnik zalania Flood Sensor
- Elektroniczny zawór Flood Sensor Valve 1/2"

Kompletny i prosty w instalacji system ochrony przed zalaniem
System AURATON Water-Stop Set to inteligentne i nowoczesne rozwiązanie, które skutecznie chroni Twój dom przed skutkami zalania wodą. W skład zestawu wchodzi elektrozawór Flood Sensor Valve oraz bezprzewodowy czujnik Flood Sensor, który komunikuje się z zaworem. Instalacja systemu jest wyjątkowo prosta i intuicyjna - wystarczy naładować akumulator zaworu, sparować go z jednym lub kilkoma czujnikami (dodatkowe czujniki dostępne są osobno) i zamontować zawór na głównym przyłączu wody w budynku.

Niezawodność i bezpieczeństwo w każdej sytuacji
Zawór przeciwzalaniowy Flood Sensor Valve został zaprojektowany z myślą o niezawodności nawet w najbardziej wymagających warunkach. Urządzenie jest zasilane z wydajnego akumulatora, który wystarczy ładować raz na pół roku. Dodatkowo zawór może pracować również w trybie stałego zasilania poprzez standardową ładowarkę USB. System Water-Stop chroni dom nie tylko przed zalaniem, ale również przed nieprzewidzianymi problemami technicznymi – takimi jak przerwa w dostawie prądu, awaria internetu, osadzanie się kamienia czy zatarcie mechaniczne zaworu. Funkcje DualPower, AntiStop oraz DualPath zwiększają niezawodność systemu i sprawiają, że działa on skutecznie nawet w skrajnych sytuacjach. System w pełni współpracuje z systemem SUPLA.

Zdalne sterowanie i integracja z inteligentnym domem- centrala Auraton Pulse
Choć system Water-Stop może działać całkowicie niezależnie, możesz łatwo rozszerzyć jego funkcjonalność, dodając centralę Auraton Pulse. To niewielkie urządzenie umożliwia pełną integrację z aplikacją mobilną, dzięki czemu zyskujesz dostęp do systemu z dowolnego miejsca na świecie. Możesz w każdej chwili sprawdzić stan urządzeń, ręcznie zamknąć lub otworzyć zawór, a także zarządzać pozostałymi elementami inteligentnego domu – roletami, oświetleniem, bramą, podlewaniem ogrodu czy ogrzewaniem podłogowym i tradycyjnym. Wszystko to za pomocą jednej, przejrzystej aplikacji na Twoim smartfonie. System Water-Stop z Auraton Pulse to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zwiększyć komfort i bezpieczeństwo swojego domu bez zbędnych komplikacji.

Uniwersalne zastosowanie - różne rozmiary do wyboru
System Auraton Water-Stop Set dostępny jest w trzech najpopularniejszych rozmiarach przyłączy: ½”, ¾” oraz 1”, co pozwala na dopasowanie go do większości instalacji wodnych w domach jednorodzinnych, mieszkaniach czy nawet w małych lokalach usługowych. Dzięki temu możesz z łatwością wybrać wariant odpowiedni do swojej instalacji, bez potrzeby przerabiania istniejącej infrastruktury hydraulicznej.

Dane techniczne
Czujnik Flood Sensor
| Zakres temperatury pracy | -20°C – 45°C |
| Klasa szczelności | IP 67 |
| Wilgotność | ≤85% bez kondensacji |
| Kontrola stanu pracy | dioda LED, sygnalizacja dźwiękowa |
| Zasilanie | CR2450 3V (wytrzymuje do 10 lat) |
| Współpraca z centralą internetową | AURATON Pulse / wkrótce z SUPLA |
| Częstotliwość radiowa | 865,500 MHz 867,200 MHz 868,150 MHz 868,450 MHz 869,800 MHz |
| Moc sygnału radiowego | 11 dBm |
| Kategoria odbiornika radiowego | 2 |
| Zasięg działania | w typowym budynku, przy standardowej konstrukcji ścian – do 50 m; w terenie otwartym – do 150 m |
Zawór Flood Sensor Valve
Dane techniczne
| Moment obrotowy | 2 Nm |
| Czas otwarcia/zamknięcia | około 5s |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Pobór mocy | 3 W |
| Klasa szczelności | IP 67 |
| Maksymalne ciśnienie czynnika | 1,0 MPa |
| Zakres temperatury czynnika | 0-100°C |
| Zakres temperatury pracy | -20°C – 45°C |
| Wilgotność | ≤85% bez kondensacji |
| Kontrola stanu pracy | dioda LED, sygnalizacja dźwiękowa |
| Zasilanie | Akumulator Li-ion / 5V DC (USB) |
| Współpraca z centralą internetową | AURATON Pulse / wkrótce z SUPLA |
| Częstotliwość radiowa | 865,500 MHz 867,200 MHz 868,150 MHz 868,450 MHz |
| Moc sygnału radiowego | 11 dBm |
| Kategoria odbiornika radiowego | 2 |
| Zasięg działania | w typowym budynku, przy standardowej konstrukcji ścian – do 50 m; w terenie otwartym – do 150 m |
Dane techniczne
| Typ | Do systemu Auraton SMART |
| Komunikacja bezprzewodowa | tak |
| Kod producenta | AURSMW3521010 |
| Producent | Auraton |












