Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Zaufane opinie Ceneo i Opineo
- Gwarantowany zwrot pieniędzy
- 14 dni na zwrot towaru
- Szyfrowane dane i transakcje
- Ubezpieczone przesyłki
Waluty
AURATON TUCANA TYGODNIOWY PRZEWODOWY REGULATOR TEMPERATURY
duża ilość
Opis
AURATON Tucana
Tygodniowy, przewodowy regulator temperatury wyposażony jest w licznik czasu pracy urządzenia grzewczego. AUARTON Tucana umożliwia użytkownikowi zarządzanie 7 niezależnie konfigurowalnymi programami, przy 4 niezależnie ustawialnych temperaturach – dziennej nocnej, przeciwzamrożeniowej, urlopowej. Wyświetlacz LCD posiada 3 kolory podświetlenia do wyboru i dostosowany jest do pracy w słabo oświetlonych pomieszczeniach. Regulator temperatury wyposażony jest w tryb pracy PWM, polegający na cyklicznym załączaniu i wyłączaniu urządzenia grzewczego, minimalizując wahania temperatur. Algorytm PWM utrzymuje komfort cieplny w pomieszczeniu wyprzedzając zachowania układu grzewczego, jednocześnie dbając o minimalne zużycie energii.
Właściwości
- Licznik czasu pracy urządzenia grzewczego
- 4 niezależnie ustawialne temperatury (dzienna, nocna, przeciwzamrożeniowa, urlopowa)
- Wyświetlacz LCD dostosowany do pracy w słabo oświetlonych pomieszczeniach
- 10 programów temperaturowych (7 modyfikowalnych przez użytkownika)
- Tryb urlopowy – ustawienie niezależnej temperatury do 99 dni
- Tryb pracy PWM
Dane techniczne
| Zasilanie | 2xAAA (2×1,5V), alkaliczne |
| Zakres temperatury pracy | 0 – 45°C |
| Sygnalizacja stanu pracy | Wyświetlacz LCD |
| Ilość poziomów temperatury | 3 + urlopowa |
| Temperatura przeciwzamrożeniowa | 0°C – 10°C |
| Zakres sterowania temperatury | 5 – 30°C |
| Histereza | ±0,2°C / ±0,4°C/PWM |
| Cykl pracy | Tygodniowy programowalny |
| Maksymalny prąd obciążenia | Max. 250V AC, max. 8A |
| Stopień ochrony | IP 20 |
Schemat podłączenia

Dane techniczne
| Typ | On/Off |
| Wyświetlacz LCD | tak |
| Funkcja grzania | tak |
| Funkcja chłodzenia | tak |
| Tryb tygodniowy | tak |
| Tryb dzień/noc | tak |
| Tryb urlopowy | tak |
| Tryb dobowy | tak |
| Zasilanie (V) | 2xAAA (2×1,5V), alkaliczne |
| Dokładność ustawienia temperatury (°C) | 5 – 30 °C |
| Kod producenta | AUR00TUC00000 |
| Producent | Auraton |












