Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Zaufane opinie Ceneo i Opineo
- Gwarantowany zwrot pieniędzy
- 14 dni na zwrot towaru
- Szyfrowane dane i transakcje
- Ubezpieczone przesyłki
Waluty
AURATON TEMPERATURE SENSOR INDOOR - WEWNĘTRZNY CZUJNIK TEMPERATURY SMART
Potwierdź dostępność przed zakupem
Opis
AURATON TEMPERATURE SENSOR INDOOR - WEWNĘTRZNY CZUJNIK TEMPERATURY SMART
AURATON Temperature Sensor Indoor to inteligentny termometr, który precyzyjnie mierzy temperaturę wewnątrz budynku. Zakres temperatury pracy i pomiaru temperatury wynosi od 0°C do 45°C.
AURATON Temperature Sensor (Indoor) teraz dostępny w systemie SUPLA - (wymagana bramka AURATON Box).
Termometr w systemie SUPLA - AURATON Temperature Sensor (Indoor)
AURATON Temperature Sensor (Indoor) to inteligentny termometr, który zapewnia dokładny pomiar temperatury wewnątrz pomieszczeń. Dzięki integracji z systemem SUPLA możesz łatwo monitorować temperaturę w każdym pokoju i dostosować ogrzewanie do swoich preferencji.
Dołącz do społeczności ponad 250 000 domów korzystających z SUPLA, aby podnieść komfort i efektywność energetyczną swojego domu.
Aby w pełni cieszyć się możliwościami systemu SUPLA, wystarczy bramka AURATON Box – już dostępna w sprzedaży!
Pełna kontrola nad temperaturą we wnętrzu i wygodne zarządzanie podłączonymi urządzeniami
Temperature Sensor Indoor można zastosować do ogrzewania podłogowego, grzejnikowego lub mieszanego. Czujnik mierzy temperaturę i przesyła dane do np. AURATON Controller – listwy do ogrzewania podłogowego lub AURATON Heater Controller sterownika urządzenia grzewczego i AURATON Radiator Controller głowicy elektronicznej. Po sparowaniu z centralą AURATON Pulse i uruchomieniu aplikacji AURATON Smart, zyskujesz zdalną kontrolę nad urządzeniami z każdego miejsca na ziemi oraz nowe funkcje, takie jak ustawienie harmonogramów działania.
Kompaktowy – niemal niezauważalny we wnętrzu
Dzięki niewielkim rozmiarom oraz klasycznej obudowie, Temperature Sensor Indoor jest niemal niezauważalny we wnętrzu. Można go zawiesić na ścianie lub położyć na półce.
Dane techniczne
| Zasilanie | Bateria 3V CR2032 |
| Zakres temperatury pracy | 0 – 45°C |
| Zakres pomiaru temperatury | 0 – 45°C |
| Rozdzielczość pomiaru temperatury | ±0,1°C |
| Sygnalizacja stanu pracy | LED |
| Współpraca z centralą internetową | AURATON Pulse / Auraton Box |
| Zasięg działania | ok. 30 m |
| Częstotliwość radiowa | 868,150 MHz; 868,450 MHz |
| Moc sygnału radiowego | Do 11 dBm |
| Kategoria odbiornika radiowego | 2 |
| Stopień ochrony | IP 20 |
| Wymiary [mm] | 75 x 35 x 14 |
Wymiary

Dane techniczne
| Typ | Do systemu Auraton SMART |
| Komunikacja bezprzewodowa | tak |
| Zasilanie (V) | Bateria 3V CR2032 |
| Wymiary (mm) | 75 x 35 x 14 |
| Kod producenta | AURSMHCTI0001 |
| Producent | Auraton |












