Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Zaufane opinie Ceneo i Opineo
- Gwarantowany zwrot pieniędzy
- 14 dni na zwrot towaru
- Szyfrowane dane i transakcje
- Ubezpieczone przesyłki
Waluty
AURATON REGULATOR POKOJOWY TYGODNIOWY BEZPRZEWODOWY LIBRA SET CZARNY W ZESTAWIE Z ODBIORNIKIEM (LIBRA R + FORNAX)
średnia ilość
Opis
AURATON LIBRA SET
OPIS I DANE TECHNICZNE
Bezprzewodowy tygodniowy regulator temperatury w zestawie ze sterownikiem urządzenia grzewczego pracuje w trybie ogrzewania lub chłodzenia. Unikalny algorytm analizy cyklu grzania pozwala na zapis parametru pracy odbiornika z ostatnich 24 h. AURATON Libra SET umożliwia użytkownikowi zarządzanie 7 niezależnie konfigurowanymi programami, jak również wyposażony jest w fabrycznie ustawioną temperaturę przeciwzamrożeniową. Regulator ma ergonomiczny kształt, który pozwala na łatwy montaż oraz dedykowany wyłącznik ułatwiający serwis urządzenia grzewczego. Regulator temperatury wyposażony jest w tryb pracy PWM, polegający na cyklicznym załączaniu i wyłączaniu urządzenia grzewczego minimalizując wahania temperatur. Algorytm PWM utrzymuje komfort cieplny w pomieszczeniu wyprzedzając zachowania układu grzewczego, jednocześnie dbając o niższe zużycie energii.
Właściwości
- Unikalny algorytm zapisu parametru pracy odbiornika z ostatnich 24h
- Dedykowany wyłącznik ułatwiający serwis urządzenia grzewczego
- 9 programów temperaturowych (3 niezależne temperatury – dzienna, nocna, przeciwzamrożeniowa)
- Tryb pracy PWM
- Tryb pracy ogrzewanie lub chłodzenie
Dane techniczne
Tygodniowy, bezprzewodowy regulator temperatury w zestawie ze sterownikiem urządzenia grzewczego – Auraton Libra SET:
| Zasilanie AURATON Fornax | 230V AC, 50Hz, 1,5W |
| Zasilanie AURATON Libra R | 2xAAA (2×1,5V), alkaliczne |
| Zakres temperatury pracy | 0 – 45°C |
| Ilość poziomów temperatury AURATON Libra R | 2 |
| Temperatura przeciwzamrożeniowa AURATON Libra R | 7°C |
| Zakres sterowania temperatury AURATON Libra R | 5 – 30°C |
| Histereza AURATON Libra R | ±0,2°C / ±0,4°C/PWM |
| Sygnalizacja stanu pracy AURATON Fornax | Diody LED, dźwiękowa |
| Sygnalizacja stanu pracy AURATON Libra R | Wyświetlacz LCD |
| Obciążalnośc przekaźnika AURATON Fornax | Max. 250V AC, max. 16A |
| Zasięg działania | w typowym budynku, przy standardowej konstrukcji ścian – ok. 30 m; w terenie otwartym – do 300 m |
| Częstotliwość radiowa | 868,850 MHz 869,000 MHz |
| Moc sygnału radiowego | do 11 dBm |
| Kategoria odbiornika AURATON Fornax | 2 |
| Stopień ochrony | IP 20 |
| Sugerowane miejsce montażu AURATON Fornax | W pobliżu urządzenia grzewczego |
PLIKI
Dane techniczne
| Typ | On/Off |
| Rodzaj | cyfrowy |
| Wyświetlacz LCD | tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | tak |
| Funkcja grzania | tak |
| Funkcja chłodzenia | tak |
| Tryb dzień/noc | tak |
| Zasilanie (V) | 2xAAA (2×1,5V), alkaliczne // 230V AC, 50Hz, 1,5W |
| Przełączenie (A) | max. 16A |
| Zakres regulacji temperatury (°C) | 0 – 45 °C |
| Dokładność ustawienia temperatury (°C) | 0,2°C |
| Kod producenta | AUR00LBR0SE00 |
| Producent | Auraton |












