Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Zaufane opinie Ceneo i Opineo
- Gwarantowany zwrot pieniędzy
- 14 dni na zwrot towaru
- Szyfrowane dane i transakcje
- Ubezpieczone przesyłki
Waluty
AURATON REGULATOR POKOJOWY DOBOWY PRZEWODOWY CETUS
Potwierdź dostępność przed zakupem
Opis
AURATON CETUS
OPIS I DANE TECHNICZNE
AURATON Cetus to przewodowy regulator temperatury pracujący w cyklu 24 godzinnym. Umożliwia ustawienie temperatury z dokładnością do 0,2°C. Posiada funkcję tymczasowego obniżenia temperatury nawet o 5°C na 12 godzin, podczas gdy domownicy me przebywają w miejscu zamieszkania.
AURATON Cetus wyposażony jest w tryb urlopowy pozwalający na ustawienie niezależnej temperatury na 8 dni, a także posiada wbudowany tryb pracy PWM, polegający na cyklicznym załączaniu i wyłączaniu urządzenia grzewczego minimalizując wahania temperatury.
Właściwości
- Możliwość ustawienia niezależnej temperatury na maksymalnie 8 dni.
- Wyświetlacz LCD dostosowany do pracy w słabo oświetlonych pomieszczeniach
- Tryb „ekonomiczny”
- Tryb „urlopowy”
- Tryb pracy PWM
Dane techniczne
Dobowy, przewodowy regulator temperatury AURATON Cetus:
| Zasilanie | 2 x AAA (2 x 1,5 V), alkaliczne |
| Zakres temperatury pracy | 0 – 45°C |
| Sygnalizacja stanu pracy | Wyświetlacz LCD |
| Ilość poziomów temperatury | 1 |
| Temperatura przeciwzamrożeniowa | 2°C |
| Zakres sterowania temperatury | 5 – 30°C |
| Histereza | ±0,2°C / ±0,4°C / PWM |
| Obciążalność przekaźnika | Max. 250 V AC, max. 16 A |
| Cykl pracy | Dobowy |
| Stopień ochrony | IP 20 |
PLIKI
Dane techniczne
| Typ | On/Off |
| Rodzaj | cyfrowy |
| Wyświetlacz LCD | tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | nie |
| Łączność Wifi - wbudowana | nie |
| Funkcja grzania | tak |
| Tryb urlopowy | tak |
| Tryb dobowy | tak |
| Zasilanie (V) | 2xAAA (2×1,5V), alkaliczne |
| Przełączenie (A) | max. 16A |
| Zakres regulacji temperatury (°C) | 5° – 35°C |
| Dokładność ustawienia temperatury (°C) | 0,2°C |
| Wymiary (mm) | 90x90x36 (wysxszerxgł) |
| Kod producenta | AUR00CET00000 |
| Producent | Auraton |












