Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Zaufane opinie Ceneo i Opineo
- Gwarantowany zwrot pieniędzy
- 14 dni na zwrot towaru
- Szyfrowane dane i transakcje
- Ubezpieczone przesyłki
Waluty
AURATON REGULATOR POKOJOWY DOBOWY PRZEWODOWY AURIGA
duża ilość
Opis
AURATON Auriga
Regulator temperatury pracujący w cyklu 24h, to urządzenie umożliwiające ustawienie temperatury z dokładnością do 0,2°C. Regulator AURATON Auriga jest ekonomiczny dzięki funkcji tymczasowego obniżenia temperatury o 3°C na 6 godzin, a dodatkowo ma możliwość cyklicznego zmniejszania temperatury o tej samej porze każdego dnia. Regulator wyposażony jest w tryb pracy PWM, polegający na cyklicznym załączaniu i wyłączaniu urządzenia grzewczego minimalizując wahania temperatur. Algorytm PWM utrzymuje komfort cieplny w pomieszczeniu wyprzedzając zachowania układu grzewczego, jednocześnie dbając o niższe zużycie energii.
Właściwości
- Wyświetlacz LCD dostosowany do pracy w słabo oświetlonych pomieszczeniach
- Tryb pracy PWM
- Tryb ekonomiczny – obniżenie temperatury o 3°C na 6 godzin cyklicznie, każdego dnia o tej samej porze
- Funkcja „FrostGuard” zapobiega zamarznięciu pomieszczenia
| Zasilanie | 2xAAA (2×1,5V), alkaliczne |
| Zakres temperatury pracy | 0° – 45°C |
| Sygnalizacja stanu pracy | Wyświetlacz LCD |
| Ilość poziomów temperatury | 1 |
| Temperatura przeciwzamrożeniowa | 2°C |
| Zakres pomiaru temperatury | 0° – 35°C |
| Zakres sterowania temperatury | 5° – 35°C |
| Dokładność ustawienia temperatury | 0,2°C |
| Histereza | ±0,2°C/±0,4°C/PWM |
| Obciążalność przekaźnika | Max. 250V AC, max. 16A |
| Cykl pracy | Dobowy |
| Stopień ochrony | IP 20 |
Dane techniczne
| Typ | On/Off |
| Rodzaj | cyfrowy |
| Wyświetlacz LCD | tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | nie |
| Łączność Wifi - wbudowana | nie |
| Funkcja grzania | tak |
| Funkcja chłodzenia | tak |
| Tryb dobowy | tak |
| Zasilanie (V) | 2xAAA (2×1,5V), alkaliczne |
| Przełączenie (A) | max. 16A |
| Zakres regulacji temperatury (°C) | 0° – 45°C |
| Dokładność ustawienia temperatury (°C) | 0,2°C |
| Kod producenta | AUR00AUG00000 |
| Producent | Auraton |












