Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Zaufane opinie Ceneo i Opineo
- Gwarantowany zwrot pieniędzy
- 14 dni na zwrot towaru
- Szyfrowane dane i transakcje
- Ubezpieczone przesyłki
Waluty
AURATON HYDRA - STEROWNIK ZAWORU TRÓJDROŻNEGO
na wyczerpaniu
Opis
AURATON HYDRA - STEROWNIK ZAWORU TRÓJDROŻNEGO
AURATON Hydra to sterownik zaworu trójdrożnego obsługujący siłowniki z wyłącznikami krańcowymi oraz bez wyłączników krańcowych. Współpracuje również z zaworem czterodrogowym. Urządzenie proporcjonalnie otwiera i zamyka zawór w przedziale histerezy +/-5°C. Każda zmiana temperatury o 1°C, powoduje otwarcie lub zamknięcie zaworu o 10%. Użytkownik może sterować temperaturą w zakresie od 10°C do 90°C, natomiast pomiar temperatury jest realizowany w przedziale od 2°C do 99°C. W przypadku chwilowego braku zasilania, uruchomiona zostaje funkcja autokalibracji, a po ustąpieniu awarii sterownik przystępuje do normalnej pracy. Dodatkowo autokalibracja uruchamia się samoczynnie co 14 dni. Funkcja AntiStop poprawia precyzję pracy siłownika i zapobiega procesowi zastania się nieużywanego zaworu. Tryb pracy sterownika jest sygnalizowany akustycznie oraz przy pomocy diod. AURATON Hydra jest wyposażony w wyświetlacz LED z bieżącymi wskazaniami temperatury.
Właściwości
- Wyświetlacz LED z bieżącymi wskazaniami temperatury
- Funkcja AntiStop – zapobiega zastaniu nieużywanego zaworu
- Otwarcie i zamknięcie zaworu w przedziale histerezy +/-5°C
- Możliwość współpracy z zaworem czterodrogowym
- Obsługa zaworów z wyłącznikami krańcowymi oraz bez nich
Dane techniczne
Sterownik zaworu trójdrożnego – AURATON Hydra:
| Zasilanie | 230V AC, 50Hz, 1,5W |
| Zakres temperatury pracy | 0 – 40°C |
| Sygnalizacja stanu pracy | Wyświetlacz LED, dźwiękowa |
| Zakres sterowania temperatury | 10 – 90°C |
| Zakres pomiaru temperatury | 2 – 99°C |
| Zakres nastawy czasu pracy siłownika | 10 – 400 sekund |
| Histereza | ± 5°C |
| Maksymalne obciążenie | Max. 250V AC, max. 1A |
| Stopień ochrony | IP 20 |












