Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Zaufane opinie Ceneo i Opineo
- Gwarantowany zwrot pieniędzy
- 14 dni na zwrot towaru
- Szyfrowane dane i transakcje
- Ubezpieczone przesyłki
Waluty
AURATON CARINA WIFI - TYGODNIOWY, WIELOFUNKCYJNY TERMOSTAT GNIAZDKOWY Z WIFI
Potwierdź dostępność przed zakupem
Opis
AURATON CARINA WIFI - TYGODNIOWY, WIELOFUNKCYJNY TERMOSTAT GNIAZDKOWY Z WIFI
AURATON Carina WiFi to nowoczesny termostat gniazdkowy, który oferuje możliwość precyzyjnej regulacji temperatury z minutową dokładnością. Dzięki modułowi Wi-Fi, urządzenie łączy się z siecią domową, umożliwiając zdalne sterowanie przy użyciu aplikacji Tuya Smart i Smart Life. Termostat jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą wygodnie zarządzać temperaturą w swoim domu, bez konieczności ręcznego dostosowywania ustawień.
Funkcje
- Blokada przed dziećmi, aby zapobiec niewłaściwej obsłudze.
- Tryby programowania tygodniowego obejmują: 5+2, 6+1 i 7 dni. Można wykonać programowanie samodzielnie.
- Tryb urlopowy pozwala na oszczędność energii podczas wakacji.
- Tymczasowy tryb ręczny: po ustawieniu temperatury w trybie programowania regulator temperatury uruchomi się według temperatury zadanej tymczasowo, a następnie powróci do trybu programowania.
Dane techniczne
| Zasilanie: | 230V AC, 50 Hz, 1,5 W |
| Zakres temperatury pracy: | 0 – 50 °C |
| Cykl pracy: | tygodniowy |
| Obciążenie: | max. 16 A (res), max. 6 A (ind) |
| Stopień ochrony: | IP 20 |
| Wilgotność: | ≤85 % bez kondensacji |
| Sugerowane miejsce montażu: | gniazdo elektryczne |
| Wymiary [mm]: | 140 x 67 x 40 |
Dane techniczne
| Łączność Wifi - wbudowana | tak |
| Tryb tygodniowy | tak |
| Tryb urlopowy | tak |
| Zasilanie (V) | 230V AC, 50 Hz, 1,5 W |
| Wymiary (mm) | 140 x 67 x 40 |
| Kod producenta | AUR00CAR0WF02 |
| Producent | Auraton |












