Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Zaufane opinie Ceneo i Opineo
- Gwarantowany zwrot pieniędzy
- 14 dni na zwrot towaru
- Szyfrowane dane i transakcje
- Ubezpieczone przesyłki
Waluty
ARISTON LYDOS ECO 50V ELEKTRYCZNY POJEMNOŚCIOWY PODGRZEWACZ WODY (BOJLER) 50 L 1,8 KW 3201885
średnia ilość
Opis
ARISTON LYDOS ECO 50 V ELEKTRYCZNY POJEMNOŚCIOWY PODGRZEWACZ WODY (BOJLER) 50 L 1,8 KW 3201885

Zaprojektowana przez Umberto Palermo i wyprodukowana we Włoszech z najwyższej jakości materiałów, nowa gama podgrzewaczy Lydos od Ariston jest gotowa zawsze wydajnie i szybko dostarczyć więcej ciepłej wody niż standardowe podgrzewacze wody o tej samej pojemności. Zrelaksuj się i pozwól sobie na odpoczynek. Dzięki nowej gamie podgrzewaczy Lydos przyjemność płynąca z ciepłej wody nie zna granic.
Zalety i korzyści
- technologia WaterPlus: do 16*% więcej ciepłej wody
- precyzyjna elektroniczna regulacja temperatury
- funkcja Shower Ready: pokazująca dostępność pierwszego prysznica
- wysokiej jakości wytrzymały materiał izolacyjny przyjazny dla środowiska (cyklopentan)
- większa anoda magnezowa do zwalczania korozji
- zbiornik pokryty emalią tytanową
- w całości wykonany i zaprojektowany we Włoszech
- przyjazny dla użytkownika panel sterowania z zastosowaniem najnowszych technologii
Water Plus
Utrzymuje zimną wodę wejściową na dnie zbiornika, redukując w ten sposób mieszanie się zimnej i zmagazynowanej ciepłej wody
Funkcja Eco Evo
Automatyczne programowanie urządzenia oparte na twoich przyzwyczajeniach i potrzebach ciepłej wody
Shower Ready
Ikona pojawia się, gdy została przygotowana wystarczająca ilość wody na pierwszy prysznic
Emalia tytanowa
Całkowita ochrona przed korozją zbiornika
Dane techniczne i wymiary

Dane techniczne
| Typ | elektryczny wiszący |
| Producent | Ariston |
| Model | Lydos Eco - 50 V |
| Kod produktu | 3201885 |
| Moc znamionowa [kW] | 1,8 |
| Pojemność magazynowa [l] | 50 |
| Maksymalna temperatura | 80 °C |
| Stopień ochrony elektrycznej | IPX3 |
| Maksymalne ciśnienie robocze | 8 bar |
| Klasa energetyczna | B |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) [mm] | 450 x 470 x 528 |












