Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Zaufane opinie Ceneo i Opineo
- Gwarantowany zwrot pieniędzy
- 14 dni na zwrot towaru
- Szyfrowane dane i transakcje
- Ubezpieczone przesyłki
Waluty
ARISTON CARES S SYSTEM 24 JEDNOFUNKCYJNY KONDENSACYJNY KOCIOŁ GAZOWY 5,5 - 24 KW 3301636
Potwierdź dostępność przed zakupem
Opis
ARISTON CARES S SYSTEM 24 JEDNOFUNKCYJNY KONDENSACYJNY KOCIOŁ GAZOWY 5,5 - 24 KW 3301636
Kocioł Ariston Cares S System 24 to nowoczesny, kondensacyjny kocioł gazowy, zaprojektowany z myślą o zapewnieniu wydajnego i ekonomicznego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej dla domów jedno- i wielorodzinnych. Dzięki technologii kondensacji, która pozwala na odzyskiwanie ciepła ze spalin, ten kocioł oferuje wysoką efektywność energetyczną, co przekłada się na niższe rachunki za gaz oraz mniejszy wpływ na środowisko.
Model Cares S System 24 charakteryzuje się mocą nominalną 21 kW, co jest wystarczające do ogrzewania średniej wielkości domów. Kocioł jest wyposażony w zaawansowany system sterowania, który umożliwia precyzyjne dostosowanie parametrów pracy do indywidualnych potrzeb użytkownika, jak również zapewnia łatwą obsługę i monitorowanie stanu urządzenia. Konstrukcja kotła Ariston Cares S System 24 zapewnia również łatwość instalacji i serwisowania.
Zalety kotła Ariston Cares S System 24:
-
nowy wymiennik ciepła ze stali nierdzewnej
-
protokół komunikacyjny BusBridgeNet
-
zakres modulacji: 1:5
-
klasa NOx 6
-
kompatybilność z systemami powietrzno-spalinowymi 60/100 mm, 80 mm i 50 mm
-
możliwość przezbrojenia na LPG
-
nowa metalowa obudowa
-
czytelny wyświetlacz LCD z przyciskami
-
manometr na panelu sterowania
-
możliwość instalacji nad wanną (IPX5D)
| Dane techniczne | Cares S System 24 |
|---|---|
| znamionowe zużycie ciepła c.o. | 4,7-20 kW |
| moc użytkowa (60-80 ℃) | 4,6-19,6 kW |
| moc użytkowa (30-50 ℃) | 4,9-21 kW |
| sprawność przy znamionowym zużyciu ciepła (60/80 ℃) | 98 % |
| sprawność przy znamionowym zużyciu ciepła (30/50 ℃) | 105 % |
| sprawność przy 30% mocy (30℃) | 108,5 % |
| klasa NOx | 6 |
| temperatura spalin (GZ50) | 54 ℃ |
| maksymalny przepływ spalin (GZ50) | 37 kg/h |
| maksymalne ciśnienie w obiegu ogrzewania | 3 bar |
| pojemność naczynia przeponowego | 6,5 l |
| max./min. temp. w układzie c.o. wysokotemperaturowym | 82/35 ℃ |
| max./min. temp. w układzie c.o. niskotemperaturowym | 45/20 ℃ |
| zasilanie elektryczne | 230/50 V/Hz |
| całkowity pobór mocy elektrycznej | 62 W |
| minimalna temperatura otoczenia | 0 ℃ |
| poziom zabezpieczenia elektrycznego | X5D IP |
| waga | 26 kg |
| klasa energetyczna | A |
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj | kocioł gazowy kondensacyjny |
| Funkcje | jednofunkcyjny |
| Znamionowa moc cieplna (kW) | 24 |
| Wydatek c.w.u. (kW) | nie dotyczy |
| Klasa efektywności energetycznej dla c.o. | A |
| Producent | Ariston |
| Nr katalogowy producenta | 3301636 |
| Poprzednia klasa energetyczna | A |












