Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Zaufane opinie Ceneo i Opineo
- Gwarantowany zwrot pieniędzy
- 14 dni na zwrot towaru
- Szyfrowane dane i transakcje
- Ubezpieczone przesyłki
Waluty
AQUA MARINA DESKA SUP AQUA MARINA MONSTER 12’0″ (366 CM) W ZESTAWIE Z AKCESORIAMI BT-21MOP
Opis
AQUA MARINA DESKA SUP AQUA MARINA MONSTER 12’0″ (366 CM) W ZESTAWIE Z AKCESORIAMI BT-21MOP
WSZECHSTRONNA | DLA POCZĄTKUJĄCYCH | DLA ŚREDNIO ZAAWANSOWANYCH
Absolutny bestseller wśród desek SUP wszech czasów!!! Stabilny paddleboard dla cięższych surferów.
Spore gabaryty przekładające się na dużą wyporność deski pozwalają na przewożenie dodatkowego bagażu lub zabranie na pokład dziecka czy dziewczyny.
Totalnie wszechstronna deska SUP - można jej używać na każdym zbiorniku wodnym. Mimo gabarytów dosyć lekka, szybka i zwrotna.
Idealna dla osób o wadze powyżej 100kg
| CO ZNAJDZIESZ W ZESTAWIE: | ||||||||||||||||||||||||||
|
NAJWAŻNIEJSZE CECHY DESEK ALL-ROUND

DROP STITCH LIGHT TECHNOLOGY
- Rdzeń z nici drop-stitch
- Warstwa zewnętrzna deski
- Wewnętrzna burta PVC
- Zewnętrzna burta PVC
- Footpad z pianki EVA
Najważniejsze cechy deski Monster:
- Technologia drop stitch sprawiająca, że deska jest lekka i trwała
- Wpadająca w oko grafika
- Demontowany centralny fin slide-in
- Na dziobie deski znajdują się 4 uchwyty wraz z gumową linką do zamocowania bagażu
- Wytrzymała gumowa rączka do przenoszenia deski
- Pokład pokryty pianką EVA o strukturze plastra miodu zapewnia doskonałą przyczepność dla stóp
- Na rufie deski znajduje się stalowy uchwyt do zapięcia linki bezpieczeństwa (leash)
- Możliwość zamocowania siedziska kajakowego
- 3 - częściowe regulowane wiosło
- Pompka Aqua Marina double action pozwalająca na szybkie i łatwe napompowanie deski
![]() |
![]() |
![]() |
||
| MIEJSCE NA BAGAŻ | FIN SLIDE-IN | UCHWYT DO ZAPIĘCIA LEASH`A |
![]() |
![]() |
|||
| MOŻLIWOŚĆ PODPIĘCIA SIEDZISKA | WYGODNY UCHWYT |
DANE TECHNICZNE:

| Model: | MONSTER BT-21MOP |
| Rozmiar: | 366cm x 84cm x 15cm |
| Grubość deski: | 15cm |
| Waga deski: | 10,1kg |
| Wyporność: | 380litrów |
| Optymalne ciśnienie wewnętrzne: | 15psi |
| Maksymalne obciążenie: | 170kg |
| Gwarancja: | 12 miesięcy |

| Model: | SPORTS III | |
| Wymiary pióra: | 40x20cm | |
| Materiał pióra: | Wzmocniony polipropylen | |
| Średnica drążka: | 29mm | |
| Materiał drążka: | aluminium | |
| Długość: | 175-220cm | |
| Waga: | 1100g | |
| Wiosło 3-częściowe | ||
| Płynna regulacja długośc |
Dane techniczne
| Producent | Aqua Marina |
| Model | Monster BT-21MOP |
| Max. obciążenie | 170 kg |
| Waga | 10,1 kg |
| Wyporność | 380 l |
| Wymiary | 366cm x 84cm x 15cm |






















