Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Zaufane opinie Ceneo i Opineo
- Gwarantowany zwrot pieniędzy
- 14 dni na zwrot towaru
- Szyfrowane dane i transakcje
- Ubezpieczone przesyłki
Waluty
TECH T-9.2 - REGULATOR POKOJOWY DWUSTANOWY BATERYJNY BEZPRZEWODOWY BIAŁY
duża ilość
Opis
TECH T-9.2 - REGULATOR POKOJOWY DWUSTANOWY BATERYJNY BEZPRZEWODOWY BIAŁY
Bezprzewodowy regulator pokojowy T-9.2 przeznaczony jest do sterowania urządzeniem grzewczym lub chłodzącym zgodnie z zaprogramowanymi wcześniej ustawieniami czasu i temperatury.
Sterownik ma za zadanie utrzymanie zadanej temperatury w pomieszczeniu (ekonomicznej i komfortowej) przez przesłanie sygnału do urządzenia grzewczego/chłodzącego z informacją o dogrzaniu bądź chłodzeniu pomieszczenia do wymaganej temperatury.
Regulator posiada:
- Sterowanie tygodniowe
- 9 programów sterowania
- Grzanie/chłodzenie
- Program ręczny
Aby efektywność regulatora była optymalna, różnica pomiędzy temperaturą komfortową a ekonomiczną nie powinna przekraczać 3°C, gdyż przy zbyt dużym wychłodzeniu pomieszczeń zostanie zużyte znacznie więcej energii na ponowne dogrzanie niż utrzymywanie trochę wyższej temperatury. Zaleca się ustawienie temperatury komfortowej na poziomie 21°C i ekonomicznej na 19°C i w razie potrzeby skorygowanie tych poziomów w trakcie użytkowania.
Wymiary i schemat podłączenia


Dane techniczne
| Typ | On/Off |
| Komunikacja bezprzewodowa | tak |
| Funkcja grzania | tak |
| Funkcja chłodzenia | tak |
| Tryb tygodniowy | tak |
| Zasilanie (V) | baterie 2xAA 1,5V |
| Zakres regulacji temperatury (°C) | 5 °C ÷ 35 °C |
| Dokładność ustawienia temperatury (°C) | ± 0,5°C |
| Wymiary (mm) | 157 x 80 x 30 |
| Kod producenta | T-9.2 |
| Producent | Tech Sterowniki |












