Bezpieczne zakupy
- Różne formy płatności
- Zaufane opinie Ceneo i Opineo
- Gwarantowany zwrot pieniędzy
- 14 dni na zwrot towaru
- Szyfrowane dane i transakcje
- Ubezpieczone przesyłki
Waluty
TECH BEZPRZEWODOWY REGULATOR POKOJOWY DWUSTANOWY CZARNY Z POMIAREM WILGOTNOŚCI T-2.2 (DAWNIEJ ST-294 PLUS V2)
na wyczerpaniu
Opis
TECH BEZPRZEWODOWY REGULATOR POKOJOWY DWUSTANOWY CZARNY Z POMIAREM WILGOTNOŚCI T-2.2 (DAWNIEJ ST-294 PLUS V2)
Bezprzewodowy regulator pokojowy dwustanowy
- czarny
Regulator pokojowy typu T-2.2 jest przeznaczony do sterowania urządzeniem grzewczym (np. piecem gazowym, olejowym, elektrycznym lub sterownikiem kotła). Regulator ten ma za zadanie otrzymywać zadaną temperaturę w mieszkaniu przesyłając sygnał do urządzenia grzewczego (rozwarcie styku) z informacją o dogrzaniu pomieszczenia do wymaganej temperatury.
Funkcje sterownika
- sterowanie temperaturą pokojową +/- z dokładnością 0,1 st. C
- histereza w zakresie od 0,2 do 8 st. C
- pomiar wilgotności powietrza
- możliwość zablokowania klawiszy
- bezprzewodowa komunikacja
- styk beznapięciowy NO-COM-NC (obciążalność 1A/230V/AC)
Wyposażenie sterownika
- wbudowany czujnik pokojowy
- wyświetlacz LED
- baterie 2xAAA
- zasilacz z odbiornikiem sygnału




Dane techniczne
| Typ | On/Off |
| Komunikacja bezprzewodowa | tak |
| Funkcja grzania | tak |
| Funkcja chłodzenia | tak |
| Zasilanie (V) | baterie 2xAAA 1,5V |
| Zakres regulacji temperatury (°C) | 5 °C ÷ 35 °C |
| Dokładność ustawienia temperatury (°C) | ± 0,5°C |
| Wymiary (mm) | 85 x 85 x 15 |
| Kod producenta | T-2.2 |
| Producent | Tech Sterowniki |












